To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Zakątek 21
Forum rodziców i przyjaciół dzieci z zespołem Downa. Porady, wsparcie, wymiana poglądów... Zespół Downa to nie koniec świata. Zajrzyj do nas - zobaczysz, że świat ma wesołe pomarańczowe barwy, a zupełnie blisko są ludzie gotowi Cię wesprzeć.

Wspomagacze edukacji - Ciekawe strony dla najmłodszych

ewelkaa - 2011-05-27, 23:51

Otworzy :-D

edit. moje dziecko ciut za małe ;-) ale mi się spodobało ;-) wiem już co będę robiła wieczorami :lol:

stokrota - 2011-09-04, 11:48

Tu nauka rysowania dla ciut starszych dzieci :arrow: Jak narysować...

Z lewej strony są do wyboru najróżniejsze rysunki z opisem "krok po kroku" rysowania.

stokrota - 2012-04-01, 12:17

magdalenka napisał/a:
Kai czesto gra w gry z tej strony :arrow: Cbeebies


mamagugu napisał/a:
W P0lsce im się ta str0na chyba nie 0tw0rzy :nie:


Jest i u nas ta strona po polsku:

polska wersja

Korzystamy z niej często z Pana Robótki - ma ciekawe pomysły.

tata.Marcina - 2012-08-06, 10:36

Polecam → budowanie zdań z rozsypanki wyrazowej

Ten program zrobiłem dla mojego autysty, ale inne dzieci też mogą oczywiście skorzystać.
Główna zaleta programu jest taka, że umieszczamy w jego bazie własne zdjęcia (telefon kom., aparat cyfrowy, internet). Zdjęcie podpisujemy jak chcemy (np. "To jest moja mama"), nagrywamy to zdanie (mikrofon+systemowy rejestrator dźwięku; zdanie może wypowiadać dziecko). Program wyświetli zdjęcie, wypowie zdanie, a z wyrazów wchodzących w jego skład zrobi rozsypankę.

Dziecko układa myszką zdanie pod obrazkiem.
Mój chłopak bardzo skorzystał :-D

vagabunda8 - 2012-08-06, 10:42

Cześć, całkiem fajna strona, ale wiesz, mamy tutaj taki zwyczaj, że przedstawiamy się ooo tu , i jak już się poznamy, to piszemy, piszemy i opowiadamy.
tata.Marcina - 2012-08-06, 11:52

Przepraszam za tę gafę, już naprawiłem :
o mnie...

aga75 - 2012-10-05, 14:33

Wyszperałam dziś. Strona z pomocami dydaktycznymi do szkół (ceny obłędne) ale można sobie coś niecoś wydrukować ;-) .
Ja na razie skorzystałam z plansz dot. higieny :spoko: ale może dojdziemy i do tablicy Mendelejewa :roll:

http://wersus.com.pl/

natka - 2012-10-05, 14:38

Pomoce fajne ale rzeczywiście ceny obłędne :shock:
Iga - 2012-10-19, 18:56

Patrzcie jakie fajne pomysły na jesienne i zimowe wieczory. Niby to wszystko takie oczywiste.

http://handsonaswegrow.co...e-motor-skills/

mamagugu - 2012-10-19, 21:43

Ale świetną rzecz, Iga, znalazłaś!!! Wrzućcie to na portal, żeby się nie zgubiło! :prosze: :prosze: :prosze:
Dziś się właśnie bawiłyśmy spinaczami, Viola zapinała dookoła pudełka, ale nie wpadłam że można na nich liteki napisać. Super! Dzięki wielkie!

Iga - 2012-11-02, 17:40

Podrzucę jeszcze jedną stronę, z możliwością drukowania różnych fajnych zadań. Dla anglojęzycznych SUPER! Dla uczących się angielskiego SUPER! Dla innojęzycznych... wiele można wykorzystać. Ślaczki, szeregi, dodawanie ...


3 dinozaury

Specjalnie dla Boszki Adama :-)

Dinozaury w różnej odsłonie

anna30 - 2012-11-02, 21:26

Iga napisał/a:
Patrzcie jakie fajne pomysły na jesienne i zimowe wieczory. Niby to wszystko takie oczywiste.

http://handsonaswegrow.co...e-motor-skills/


:prosze: Iga!
Paulina to manualna noga :cry: Mi już czasami pomysłów brakowało, a tu proste acz ciekawe rozwiązania, a do tego niemal wszystko jest pod ręką :tak: .

groszek - 2012-11-02, 22:47

Iga :spoko:
Przypomina mi ta strona stare dobre czasy kiedy i ja miewałam jakieś pomysły :-?

Iga - 2012-11-03, 00:59

Pomysły Anno to masz dalej, tylko dziecię do szkoły poslalas.
boszka59 - 2012-11-03, 06:35

Igo a mój już się mniej interesuje dinozaurami On teraz uważa że jest dinozaurem :lol: .
Masakra , nie chcę być matką gada ;-)



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group