To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Zakątek 21
Forum rodziców i przyjaciół dzieci z zespołem Downa. Porady, wsparcie, wymiana poglądów... Zespół Downa to nie koniec świata. Zajrzyj do nas - zobaczysz, że świat ma wesołe pomarańczowe barwy, a zupełnie blisko są ludzie gotowi Cię wesprzeć.

Stowarzyszenie w Legnicy - No to zaczynamy!

GRADKA12 - 2007-05-15, 13:08
Temat postu: No to zaczynamy!
W sobotę w Legnicy odbyły się wybory Miss Dolnego Śląska. W przerwie między prezentacją kandydatek modę dziecięcą zaprezentowały dzieci z nowopowstającego Legnickiego Stowarzyszenie Rodzin i Przyjaciół Dzieci z Zespołem Downa. Na scenę wyszły nasze maluszki z zD ze zdrowym rodzeństwem. Zaprezentowali się m.n. Ania z Chojnowa (mama_ani), Magdusia z Jawora (Anulka, niestety jeszcze nie pisząca, ale czytająca), Maksiu (Aga S), Dominik (Gradka12). Dzieciaczki otrzymały gromkie oklaski od publiczności. Wystąpiła również Aga S z Kajtusiem na ręku, która jako Prezes naszego Stowarzyszenia odebrała kopertę z symboliczną kwotą od organizatorów.
Norelka - 2007-05-15, 13:18

:jupi: Wow! Gratulacje.
Aśka - 2007-05-15, 13:26

:spoko: a może jakieś fotki macie z tego wspaniałego pokazu ;-)
:brawo:

Alicja - 2007-05-15, 20:40

Nie,no ...dziewczyny...WIELKIE GRATULACJE!
Trzymam kciuki za nowo powstające Stowarzyszenie :spoko:

Janusz - 2007-05-15, 20:56

:brawo: :jupi: :brawo:

Patrzcie, patrzcie, nic oficjalnie mi nie powiedziały :lol:

karolina1 - 2007-05-15, 22:27

:brawo: :brawo: :jupi:
mija - 2007-05-15, 22:45

Dziewczyny moje !
Doborowa z Was ekipa !
Trzymam za Was kciuki ! :spoko:

olcik - 2007-05-16, 07:34

:brawo: :brawo: :brawo: Powodzenia dziewczyny i chłopaki :-D .
kabatka - 2007-05-16, 09:18

A co Wy tak przy okazji takie informacje podajecie, he?
Trzeba mi dać cynk, założymy Wam podforum, jakie mają inne stowarzyszenia!
Miałyście pewnie już założycielskie zebranie, więc trzeba nam przedstawić oficjalnie Prezeskę :spoko:


Janusz - 2007-05-16, 09:44

No, wlaśnie mówię, że tak po cichu, że nawet ja nic oficjalnie nie wiedzialem, chociaż wszystkie dziewczyny są też w naszym Stowarzyszeniu.
Alicja - 2007-05-16, 09:45

To już pewnie niedługo się wypiszą :lol:
GRADKA12 - 2007-05-16, 11:02

Alicja napiszała
Cytat:
To już pewnie niedługo się wypiszą :lol:

:lol: :lol: :lol:
Kto wie, może... ;-)

A tak na poważnie to oczywiście, że się nie wypisujemy :-)
Jak najbardziej chcemy współpracować z JG

Oficjalnie nic jeszcze nie pisałyśmy, ponieważ dokumenty są złożone w Sądzie i czekamy na rejestrację. Jak już wszystko będzie gotowe to na pewno napiszemy.

Aśka napisała
Cytat:
a może jakieś fotki macie z tego wspaniałego pokazu

Jak tylko dostaniemy zdjęcia to oczywiście wkleimy

Wszystkim bardzo serdecznie :prosze: za gratulacje
Najbardziej należą się one dzieciaczkom, bo powiem szczerze miałam wielkie obawy czy maluchy wyjdą na scenę. Ale one zaskoczyły nas baaaardzo mile i chyba w ogóle nie miały tremy :brawo:

Joanna - 2007-05-18, 10:55

oj to wszystkie małe dzieciaczki uciekają a z kim moja Maja będzie się bawiła :cry:
Janusz - 2007-05-29, 13:04

Nie martw się, nie martw.
Daleko nie uciekają, nawet, jak będzie to osobna organizacja, to zapewne niejedną jeszcze imprezę wspólnie zorganizujemy.

Trzymamy kciuki za dobry start i rejestrację bez poprawek :spoko:

mama_Ani - 2007-05-31, 17:51

Przyjaźnie zawiera się na zawsze, nie na chwilę. Stworzyliśmy więzi, oswoiliśmy siebie i nasze problemy jak w "Małym Księciu", więc szybko się nie rozstaniamy. A ja koniecznie Joasiu muszę zobaczyc Majeczkę, przypomina mi moją Ankę, ciagle o Was myślę. Buziaki


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group