To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Zakątek 21
Forum rodziców i przyjaciół dzieci z zespołem Downa. Porady, wsparcie, wymiana poglądów... Zespół Downa to nie koniec świata. Zajrzyj do nas - zobaczysz, że świat ma wesołe pomarańczowe barwy, a zupełnie blisko są ludzie gotowi Cię wesprzeć.

Stowarzyszenie w Jeleniej Górze - Imprezy integracyjne, pikniki, święta, bale i takie różne.

Janusz - 2012-01-20, 14:27

INFORMACJA

Tegoroczny Bal Karnawałowy naszego Stowarzyszenia odbędzie się na 99% w sobotę,
4 lutego 2012 roku w gościnnych wnętrzach Miejskiego Przedszkola Integracyjnego nr 14
w Jeleniej Górze przy ul. Junaków 2.

W ciągu najbliższego tygodnia ustalimy szczegóły.

Janusz - 2012-02-01, 10:57

Potwierdzam termin.

W dniu 4 lutego 2012 roku o godz. 12:00
w gościnnych wnętrzach
Miejskiego Integracyjnego Przedszkola nr 14
w Jeleniej Górze przy ul. Junaków 2 odbędzie się


Szósty Kostiumowy Bal Karnawałowy
Jeleniogórskiego Stowarzyszenia Rodzin i Przyjaciół
Dzieci z Zespołem Downa.


Zapraszamy do wspólnej zabawy, przygotowane są różne balowe atrakcje.

Przebrania wskazane, mile widziane też domowe wypieki i inne smakołyki.
Na miejscu będziemy już od 11:00.

UWAGA!

Z uwagi na to, że Bal będzie prowadzony prosimy o punktualne,
a nawet nieco wcześniejsze przybycie!

Do zobaczenia w sobotę!

Janusz - 2012-02-06, 13:10

Szósty Kostiumowy Bal Karnawałowy Jeleniogórskiego Stowarzyszenia Rodzin i Przyjaciół Dzieci z Zespołem Downa już za nami.
Tym razem w organizacji pomogła jeleniogórska firma Event Show. Paulina i Agnieszka wspaniale poprowadziły cały bal, podczas którego nie zabrakło zabaw muzyczno-ruchowych, gier, szaleństw z chustą klanza, tańców. Była prezentacja przebrań, dzieci dostały upominki.
Była też karnawałowa kawiarenka, w której rodzice przygotowali słodki poczęstunek, gorące i zimne napoje.
Atmosfera była wspaniała, jak zresztą zawsze na imprezach organizowanych w gościnnych wnętrzach Miejskiego Przedszkola Integracyjnego nr 14 w Jeleniej Górze, czyli prosto mówiąc w gościnie u asi14.

Anitka (ANITKALWOWEK) w pięknym stroju (foto rylit):



W balu uczestniczył też znany jeleniogórski fotograf Ryszard Literacki (rylit), ktory zrobił dużo zdjęć.
Cześć z nich można obejrzeć na stronie internetowej stowarzyszenia Miłośnicy Cieplic.

relacja z Balu Karnawałowego

Alicja - 2012-02-06, 14:52

Na bal dotrzeć się nam nie udało, ale za to do zobaczenia na muzykoterapii w czwartek :-)
Alicja - 2012-05-07, 21:36

Czy znana jest już data czerwcowego pikniku w Borowicach?
Janusz - 2012-05-08, 20:31

Planujemy w dniach 23 i 24 czerwca.
Muszę to jeszcze potwierdzić w Borowicach, zrobię to w tym, lub na początku przyszłego tygodnia.

Buziaki dla Jagody :*

Alicja - 2012-05-13, 18:38

Mam nadzieję, że uda mi się w tym roku przywitać z Wami lato :-)
Datę zapisuję w kalendarzu

Alicja - 2012-05-30, 00:15

Z okazji zbliżającego się Dnia Dziecka grupa dzieci z Jeleniogórskiego Stowarzyszenia Rodzin i Przyjaciół Dzieci z Zespołem Downa została zaproszona przez Rotary Klub Karpacz Karkonosze do spędzenia kilku godzin w Cyrklandzie w Miłkowie. Grupa 20 dzieci i 21 opiekunów obejrzała cyrkową adaptację bajki "Calineczka" w wykonaniu dzieci i młodzieży z Białorusi, uczestników warsztatów cyrkowych, pokazy iluzji, obejrzeliśmy różne zwierzęta małe i duże oraz skorzystaliśmy z terenu do zabaw na świeżym powietrzu. Po pokazach zaproszeni zostaliśmy na poczęstunek, a transport zapewniła firma przewozowa KRYCHA-BUS Pana Wojciecha Chadżego. Wielka to była frajda dla dzieci i nie tylko. Dziękujemy fundatorom za te wspaniałości sobotniego dnia!











magura - 2012-05-30, 00:25

O, rozpoznaję chyba Michaszka i Piotrka (w koszulce w paski) ale gdzie Jaga?
Alicja - 2012-05-30, 00:31

Bawiła się na wybrzeżu :cool2:

w koszulce w paski to Michał.

magura - 2012-05-30, 00:41

:doh: Piotrek zrobił na mnie wtedy wrażenie niezłe (jego sposób wysławiania się, pełna elegancja, elokwencja i błyskotliwość) ale Michała też wtedy poznałem.
Alicja - 2012-05-30, 00:49

ten elokwentny, elegancki i błyskotliwy to Michał (koszulka w paski)
Piotrak poznałeś na moim wernisażu

magura - 2012-05-30, 01:03

:oops: no to Lusi znowu stwierdzi, że wszystko w normie - mieszam jak ta lala.
Alicja - 2012-05-30, 01:04

... pora do łoża :roll:
magura - 2012-05-30, 01:09

Raczej do pracy...aktywność na forum to jedynie maskarada przed nawałem pracy dziś...ok, bo zaśmiecam wątek moją amnezją.


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group