To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Zakątek 21
Forum rodziców i przyjaciół dzieci z zespołem Downa. Porady, wsparcie, wymiana poglądów... Zespół Downa to nie koniec świata. Zajrzyj do nas - zobaczysz, że świat ma wesołe pomarańczowe barwy, a zupełnie blisko są ludzie gotowi Cię wesprzeć.

Stowarzyszenie w Jeleniej Górze - Imprezy integracyjne, pikniki, święta, bale i takie różne.

groszek - 2013-06-26, 21:18

Zdrowia Januszu- trzymaj się ciepło :papa:
Janusz - 2013-09-18, 13:19

Oj, coś u mnie z przepływem informacji ostatnio ciężko.

W najbliższy weekend, 21 i 22 września na terenie OW SKALNIK w Borowicach odbędzie się 20 Integracyjny Piknik naszego Stowarzyszenia pod hasłem "Pieczenie ziemniaka".

Stałe atrakcje, ognisko, grill, animacje dla dzieci, ciężkie motocykle, goście, wieczorna dyskoteka dla wszystkich, a przede wszystkim mnóstwo wspaniałej zabawy.

Jest możliwość noclegu z soboty na niedzielę dla chcących zostać na drugi dzień na miejscu.

Zapraszamy, jeszcze nie jest za późno.

Janusz - 2014-02-05, 13:15

Przepraszam, że tak późno przekazuję wiadomość, ale do ostatniej chwili nie miałem potwierdzenia terminu.


W niedzielę, 9 lutego 2014 roku o godz. 12:00
w gościnnych wnętrzach
Miejskiego Integracyjnego Przedszkola nr 14
w Jeleniej Górze przy ul. Junaków 2 odbędzie się

Ósmy Kostiumowy Bal Karnawałowy
Jeleniogórskiego Stowarzyszenia Rodzin i Przyjaciół
Dzieci z Zespołem Downa.


Zapraszamy do wspólnej zabawy, przygotowane są różne balowe atrakcje.

Przebrania, nie tylko dzieci, wskazane, mile widziane też domowe wypieki i inne smakołyki.
Na miejscu będziemy już od 11:00.

UWAGA!

Z uwagi na to, że Bal będzie prowadzony prosimy o punktualne,
a nawet nieco wcześniejsze przybycie!

Janusz - 2014-02-11, 12:18



Na stronach zaprzyjaźnionego z nami portalu 24jgora.pl zamieszczona jest już duża fotorelacja z naszego Balu.
Można poczytać, obejrzeć filmik i ponad 100 zdjęć.

relacja z 8 Kostiumowego Balu Karnawałowego

Alicja - 2014-02-11, 12:52

A czy 20 lutego jest muzykoterapia?
Janusz - 2014-02-11, 13:45

Będę wiedział w czwartek, 13 lutego.
Uzależnione to jest od tego, czy Pani Dorota będzie na miejscu, czy gdzieś wyjeżdża.

Jak nie będzie, to nic nie stoi na przeszkodzie, żeby zorganizować feryjną dyskotekę dla dzieci i spotkanie rodziców :-)

Alicja - 2014-02-11, 13:49

Będziemy z Jagą w Waszych okolicach, więc zobaczyć się ze wszystkimi musimy koniecznie ;-)
Janusz - 2014-02-13, 14:23

W portalu Stowarzyszenia Miłośnicy Cieplic także ukazała się
relacja z Balu Karnawałowego


Janusz - 2014-09-08, 23:02

INFORMACJA

W dniach 20 i 21 września 2014 roku na terenie OW SKALNIK i OW ŁOKIETEK w Borowicach odbędzie się XXII Integracyjny Piknik rodzin dzieci z zespołem Downa pod hasłem „Pieczenie ziemniaka”.

Impreza dofinansowana w 60% ze środków PFRON oraz wspierana przez osoby i podmioty gospodarcze z regionu jeleniogórskiego.

Przewidujemy szereg atrakcji i niespodzianek. Większa część spotkania odbędzie się w plenerze, planujemy ognisko, pieczenie ziemniaka, grill, gry, konkursy i zabawy sportowe, muzyczne i rysunkowe. Swoją obecność tradycyjnie zapowiedzieli motocykliści, będą także zaproszeni goście. Po raz kolejny przebieg pierwszego dnia spotkania koordynować będą wspaniali ludzie z Teatru „Mała Bajeczka” specjalizujący się w organizacji imprez dla dzieci i nie tylko. Tym razem borowicka polana zamieni się w wioskę Smerfów.

Osoby zainteresowane rezerwacją noclegów w OW SKALNIK proszone są o kontakt mailowy lub telefoniczny na numer 607 587 103 do dnia 16 września 2014 r.
Proszę koniecznie o informacje odnośnie uczestnictwa w pikniku (ile osób dorosłych oraz ile dzieci) i korzystania z noclegu do godz. 12:00 16 września 2014 r.

Startujemy w sobotę, 20 września o godz. 11:00 bez względu na pogodę.



SERDECZNIE ZAPRASZAMY!!!

groszek - 2014-09-09, 19:16

Wedle życzenia Januszu!
Numer poprawiony.
To zaszalejecie na tej imprezie.Zawsze żałuję, że tak daleko do Was, bo na pewno byśmy przyjechali przynajmniej raz!
Udanej zabawy



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group