To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Zakątek 21
Forum rodziców i przyjaciół dzieci z zespołem Downa. Porady, wsparcie, wymiana poglądów... Zespół Downa to nie koniec świata. Zajrzyj do nas - zobaczysz, że świat ma wesołe pomarańczowe barwy, a zupełnie blisko są ludzie gotowi Cię wesprzeć.

Próbownik - Wstawianie cytatów

Grażyna O. - 2009-11-27, 14:18

Zostawiasz tylko tyle
[quote ="ladybirdka"]
to i ja spróbuję...[/quote]

i tak to wygląda:
ladybirdka napisał/a:

to i ja spróbuję...

beticz - 2009-11-27, 14:19

ladybirdka napisał/a:

to i ja spróbuję...



ooo wyszło dzięki :-)

mamagugu - 2009-11-27, 15:36

A jak ja bym chciała zacytować w tym samym poście kilka innych osób, każda z innego posta? :nniewiem:
Nadziejka - 2009-11-27, 16:01

Agata, można to zrobić stosując podgląd tematu (na dole) w celu kopiowania cytatów i ręcznie wstawiając [quote ="nick"].
natan - 2009-11-27, 20:23

mamagugu napisał/a:
A jak ja bym chciała zacytować w tym samym poście kilka innych osób, każda z innego posta? :nniewiem:


Właśnie tego też nie wiedziałam

Nadziejka napisał/a:
Agata, można to zrobić stosując podgląd tematu (na dole) w celu kopiowania cytatów i ręcznie wstawiając [quote ="nick"].


Hm :nzastanawianie: chyba coś nie tak ,muszę poćwiczyć

ewelkaa - 2010-03-15, 14:17

natan napisał/a:
Właśnie tego też nie wiedziałam


ufff...udało sie

Magda2 - 2010-07-08, 21:53

ewelkaa napisał/a:


ufff...udało sie

mnie też :-)

grażyna - 2010-07-09, 09:30

To już umiem.
Ale jak wstawić cytat z kilku wypowiedzi? Próbowałam, ale znika mi to co już napisałam i mam od nowa puste okienko :] .

neo - 2010-07-09, 10:24

Spróbuj tak: najpierw klikaj "cytuj" na wypowiedziach, które chcesz przytoczyć, otwierając nowe karty w przeglądarce (czyli albo klikasz rolką myszki, albo prawym klawiszem i "otwórz odnośnik w nowej karcie"), a osobno klikasz "odpowiedz". Potem pozostaje tylko kopiować to, co masz w nowo otwartych kartach do okienka, w którym odpowiadasz. Efekt wygląda tak:
grażyna napisał/a:
To już umiem.
Ale jak wstawić cytat z kilku wypowiedzi? Próbowałam, ale znika mi to co już napisałam i mam od nowa puste okienko :] .

Magda2 napisał/a:
ewelkaa napisał/a:

ufff...udało sie

mnie też :-)

ewelkaa napisał/a:
natan napisał/a:
Właśnie tego też nie wiedziałam

ufff...udało sie

W tym wypadku otwierałem 3x"cytuj" i 1x"odpowiedz".
A o otwieraniu w kartach piszę dlatego, bo nie każdy ma świadomość, że IE7, 8, Firefox, Opera mają taką możliwość - zamiast otwierać linki w osobnych oknach, można otwierać je właśnie na wielu kartach, ale w jednym oknie. ;-) Wygodna sprawa :spoko:

Magda2 - 2010-07-09, 19:58

neo napisał/a:
W tym wypadku otwierałem 3x"cytuj" i 1x"odpowiedz".
A o otwieraniu w kartach piszę dlatego, bo nie każdy ma świadomość, że IE7, 8, Firefox, Opera mają taką możliwość - zamiast otwierać linki w osobnych oknach, można otwierać je właśnie na wielu kartach, ale w jednym oknie. ;-) Wygodna sprawa :spoko:

grażyna napisał/a:
To już umiem.
Ale jak wstawić cytat z kilku wypowiedzi? Próbowałam, ale znika mi to co już napisałam i mam od nowa puste okienko

Coś chyba źle robie :-(

grażyna - 2010-07-09, 21:31

E, przecież są dwa.
Ja jeszcze nie próbowałam, bo z gorąca mózg mi się zlasował i nie chce mi się myśleć. Jutro.

manda7 - 2012-02-07, 18:16

Agata napisał/a:
Jeszcze jedno, dla mnie największą hipokryzją jest martwienie się o te parę komórek zarodka, nazywanie tego ochroną życia, zaszczuwanie matek, nazywanie ich morderczyniami itd.



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group