To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Zakątek 21
Forum rodziców i przyjaciół dzieci z zespołem Downa. Porady, wsparcie, wymiana poglądów... Zespół Downa to nie koniec świata. Zajrzyj do nas - zobaczysz, że świat ma wesołe pomarańczowe barwy, a zupełnie blisko są ludzie gotowi Cię wesprzeć.

Wspomagacze edukacji - Zabawki, puzzle, układanki

Edyta1245 - 2012-02-18, 15:33

My dzięki wam zakupiliśmy rybki :tak:
groszek - 2012-02-20, 23:05
Temat postu: coś z niczego, czyli zabawki dla dzieci
prosta zabawka, a można ja rozbudowywać o znaki drogowe, sygnalizatory świetlne, domki,itp.


Większe zdjęcia można zobaczyć na blogu :arrow: Zakątek Maxa

Maciejka - 2012-03-09, 11:25

Dla mniej zdolnych lub bardziej wygodnych ;-) papierowe miasto

Malina87 - 2012-05-30, 21:10

Spotkał się ktoś z was z taką układanką ( w sumie nawet nie wiem czy to jest właściwe określenie) która zawiera kartki A4 z jakimś kolorowym rysunkiem np motylkiem . Na tą kartke nakłada się przezroczysty plastik który jest cały wydziurkowany żeby można było w niego powpinać takie specjalne guziczki (pinezki) i w ten sposób odwzorować kolorystycznie obrazek z kartki .
Szukam takiej zabawki dla Błażejka bo on jest na etapie uczenia się kolorów i myśle że to by był dobry trening . Kiedyś ją gdzieś widziałam ale nie mam pojęcia gdzie to było i nie wiem jak to się może profesjonalnie nazywać a pewnie gdzieś na internecie będzie.
:prosze:

groszek - 2012-05-30, 21:24

Myślę, że to są układanki tej firmyquercetti , są różne, ale oparte na zasadzie , o której piszesz.
magdowka - 2012-05-30, 21:24

Dagmara my mamy taką układanka ale u Tymka w przedszkolu widziałam z mniejszymi elementami do wciskania w dziurki, jeśli dla Was taki rozmiar jest za duży.
To bardzo trwała zabawka - przeżyła u nas już z 3 lata i nic jej nie jest.

Widzę, że Ania Groszek mnie uprzedziła - coś mi się kołacze po głowie, że u Maksia Groszków podpatrzyłam tę układankę.

Iga - 2012-05-30, 21:24

Quercetti ma trochę mozaik dla dzieci.
Jak wpiszesz w Allegro to Ci wyskoczą.

Malina87 - 2012-05-30, 21:42

Tak to te :spoko: Wielkie dzięki dziewczyny :*
mamagugu - 2012-05-30, 23:42

Bardzo fajna zabawka. Spodoba się mojemu zięciowi. Viola się na niej kolorów nauczyła. Niedawno poleciała do Ewci, żeby też już kolory zaczęła wkuwać. :-)
BeataR - 2012-05-31, 08:23

Nawet nie wiecie jak mi pomogłyście, zauważyłam te układankę w przedszkolu ale nie bylo pudełka i nie wiedziałam jak ją odnaleźć, dziś miałam posiedzieć na necie by znaleźć a tu taki prezent, wielkie dzięki :prosze:
ewelkaa - 2012-05-31, 08:29

Też niedawno myślałam o takiej układance dla Cypriana, ale myślałam, że to za wcześnie na :oops:
BeataR - 2012-05-31, 08:43

Natalka super sie nią bawiła, dlatego się zainteresowałam, i też myśłałam, że dla niej za trudna :doh:
groszek - 2013-05-15, 23:16
Temat postu: lalka mówi, je i sika ...
Zdanie mojej rodziny juz znam. Ciekawa jestem Waszego na temat tej lalki
lalka Maksa

Grażyna O. - 2013-05-16, 07:12

Aniu ciekawa ta lalka, ale podzielam zdanie rodziny - też bym się jej bała ;-)
Na pewno ma działanie stymulacyjne na Maksia, powtarza achy i ochy, i jak lala mówi, że zrobiła kupę, Maksiu woła kaka - więc doskonale wie co się wydarzyło. Jak do tego jeszcze przywitał Was słowami cześć (tak jak lala) więc warto się poświęcić dla dobra Maksia :spoko:

Anielka - 2013-05-16, 11:08

Mojej siostry córeczka ma taką lalkę. Kilka tygodni temu, kiedy byliśmy u nich z wizytą Franek większość czasu bawił się tą lalką. Nosił ją, układał w wózku do spania (chwytając za włosy), woził po całym mieszkaniu. Lalka mówiła, a on albo powtarzał, albo jej odpowiadał po swojemu. Lalka - upiorna, szkaradna, ja bym się jej bała :-)




Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group