To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Zakątek 21
Forum rodziców i przyjaciół dzieci z zespołem Downa. Porady, wsparcie, wymiana poglądów... Zespół Downa to nie koniec świata. Zajrzyj do nas - zobaczysz, że świat ma wesołe pomarańczowe barwy, a zupełnie blisko są ludzie gotowi Cię wesprzeć.

Wspomagacze edukacji - Zabawki, puzzle, układanki

iwi - 2021-02-03, 22:45

Wciągnęła Igora taka układanka logiczna. :shock:
Kiedyś odrzucało go od logicznych układanek.
A tę układał i sam sobie nieźle radził.
Może komuś też podpasuje?




Iga - 2022-04-07, 21:36

Układałyście "mozaikę diamentową"? Ale wciąga. Kupiłam kiedyś w Biedrze taką w opakowaniu około A2, tak sobie leżała od świąt. Maja przyniosła kota do ułożenia połowę B5. Trzy dni już układam. Wciąga niemiłosiernie, ale nie zdawałam sobie sprawy, jak małe są te "diamenciki". Więc to Santorini z Biedry będę z Majką układać z rok!
baronek - 2022-04-08, 06:17

Jak takie małe, to muszę szkłą w okularach zmienić :lol:
groszek - 2022-04-08, 09:26

To masz już plan na spędzenie wolnego czasu zamiast łyżw.
Tak , ja stale zmieniam okulary na hiszpańskim. Z tablicy czarne z książki i zeszyty -jak czytam- złote.
Miałam sobie kupić progresywne szkła ,ale te w promocji miały za małe pole widzenia , więc kupiłam dwie pary z dwoma rodzajami szkieł , zamiast tych dwóch w jednej oprawce.
Czy jestem zadowolona ? Nie musiałam się uczyć patrzeć przez szkła progresywne zamiast tego po prostu zmieniam oprawki z szybkością błyskawicy ;-)

groszek - 2022-06-04, 13:18
Temat postu: Lotto zmysły
Zabawa familijna
:arrow: prawie mojej produkcji
Wycięłam karty do lotto z 10 lat temu. I czekały. Nie wiem czy była do tego kostka czy nie, ale ja zrobiłam i dodatkowo krążki z rysunkiem zmysłu, którym poznajemy to , co pokazuje sytuacja przedstawiona na zdjęciu.
Dodam że miesięcznik nazywał się nauczycielka przedszkola... :roll:

szałwia - 2022-06-05, 19:27

Już kiedyś zwróciły moja uwagę klocki jeżyki od Wadera , ale generalnie Igor słabo jest klockami zainteresowany…. A teraz widzę je także w formie gry / układanki
https://www.wader-zabawki...ensoryczna.html
Może to coś dał nas … :nzastanawianie:



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group