To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Zakątek 21
Forum rodziców i przyjaciół dzieci z zespołem Downa. Porady, wsparcie, wymiana poglądów... Zespół Downa to nie koniec świata. Zajrzyj do nas - zobaczysz, że świat ma wesołe pomarańczowe barwy, a zupełnie blisko są ludzie gotowi Cię wesprzeć.

Wspomagacze edukacji - Masa solna

jasna - 2007-10-05, 10:43

Widzę, że Alicja ubiegła mnie z propozycją odbicia rączek i stópek.Ja też w zeszłym roku podarowałam takie łapki dziadkom- również polecam bo się podobały. Uwaga tylko, by nie świeciło na to słońce. :tak:
mafra - 2010-01-27, 10:38

Dziewczyny, a jak te wyroby piec? Mam gazowy piekarnik, bez ustawiania temperatury, tylko z cyferkami na pokrętle... A na powietrzu ile czasu by schły na tym zimnie? Tydzień?
Jeszcze nic w masie nie robiłam, a chciałam Antkowi korale sześcienne zrobić do nawlekania :-)

BeataS - 2010-02-02, 10:21

A mogę zrobić coś z masy solnej i po prostu odłożyć gdzieś aby z czasem wyschło? Bez pieczenia.
zula - 2010-02-02, 10:30

Ja nigdy nie piekłam masy solnej.Daje tylko więcej soli niż jest w przepisie.do teraz mam kwiatki zrobione i pomalowane przez dzieci co robiły latem.
mafra - 2010-02-02, 13:56

Zula, w tym przepisie z pierwszej strony? Jak w innym, to napisz... Ile czasu schnie na powietrzu? Bo mi właśnie o taką metodę chodzi :-D
julkakulka - 2012-05-03, 14:42

przez przypadek wpadłam na ten temat.-super sprawa, ja dawno zapomniałam , ale jutro polepie z dzieciakami :papa:
Patrycja84 - 2014-05-08, 13:32

Do masy solnej warto dodać trochę gipsu, będzie wtedy trwalsza :)
Przepis na trwałą masę solną (video rękodzieło)


Kilka fajnych pomysłów :)

Alicja - 2014-05-08, 14:13

Patrycja, przedstaw nam się proszę w odpowiednim wątku :-)
groszek - 2020-04-03, 14:14
Temat postu: Przepisy na masy do zrobienia w domu
:arrow: masy do wykonania w domu


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group