To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Zakątek 21
Forum rodziców i przyjaciół dzieci z zespołem Downa. Porady, wsparcie, wymiana poglądów... Zespół Downa to nie koniec świata. Zajrzyj do nas - zobaczysz, że świat ma wesołe pomarańczowe barwy, a zupełnie blisko są ludzie gotowi Cię wesprzeć.

Wspomagacze edukacji - Kanały telewizyjne dla dzieci

dorotka8s - 2009-11-03, 23:52

To dlaczego moja Anka nie chce oglądać Teletubisiów?
kacha_wawa - 2009-11-03, 23:53

Dorotko nie wiem dlaczego, ale ciesz się z tego ;-)
agatkamilek - 2009-11-04, 13:24

Moje obydwa chłopaki (jeden z zD drugi bez) oglądali chętnie Teletubisie w młodszym wieku. Ważne wydało mi się, że tam powtarzają dwa razy filmiki i niektóre fragmenty. Kamil zwłaszcza uwielbia z Teletubisiów te filmiki o prawdziwych dzieciach, np. "Emilka myje kucyka", czy jak dzieci śpią w śpiworach albo jadą pociągiem, jest pan konduktor itp.
bawa - 2009-11-04, 14:14

Radek uwielbia Baw się z nami Sezamku, a Ernie, Bert, Pysia Mądrysia i Grover to prawdziwi idole ;-) . No i oczywiście Niedźwiedź w wielkim Niebieskim Domu- prawdziwy hicior. Poza tym lubi bardzo piosenki z bajek!
kropeczka - 2009-11-04, 15:37

Ola najbardziej lubiła Domisie na jedynce. Ma nawet płytę z piosenkami-świetna.Niestety wyrosła z tego i teraz Hannah Montana ;/ .Klub Myszki Miki też jest fajny. :tak:
kasiazy - 2009-11-04, 16:48

Natalka uwielbia Ceebeebis rano przy śniadaniu i popołudniu po przedszkolu dzięki tym bajkom dużo mówi i śpiewa sobie piosenki. Jedyną bajką której ja nie trawię z tego kanału jest dobranocny ogród okropieństwo.
Z koleji u teściowej ogląda mini mini. też super program

martas - 2009-11-04, 17:31

Kasiazy zgadzam się z Tobą Dobranocny ogród jest po prostu straszny ;/
liontko - 2009-11-04, 17:45

Dobranocny ogród - Tragedia. A mój Danielek go lubi. BLEE.
Na szczęście bardziej woli boogie beebies ( :oops: nie wiem jak się to pisze) oraz Pana Robótkę.

BABCIA - 2009-11-04, 19:20

Ania Bydgoszcz napisał/a:
A nasz Sebastianek szaleje za programem "Klub Przyjaciół Myszki Miki".Emitowany jest codziennie na Disney Channel o 8:15-dwa odcinki oraz w programie 1 w sobotę ok.10:05.


Jula też bardzo lubi ten program i nawet razem z Myszką woła Cośka :-)
Niestety może oglądać go tylko w sobotę.

agatkamilek - 2009-11-24, 14:49

Widzieliście wczorajsze Elmo po "Sezamku bawmy się"?
Tam było o roślinkach, o podlewaniu i jak one rosną. Był w tym programie śliczny blondynek z zD i podlewał ziarenko fasoli, które wykiełkowało i urosło w mały krzaczek. Mój Kamil patrzył jak urzeczony. Chłopiec miał na imię Kodi i miał może 8 lat. Był bardzo samodzielny, sam niósł doniczkę z roślinką i sam podlewał. Rewelka!

Nadziejka - 2009-11-24, 16:14

Agata, w takim razie może Kamil zechce się tu pobawić?:
magiczny ogród

albertac - 2012-04-02, 00:38

Baby tv na you tube.Wspaniałe.
nefre - 2012-04-02, 22:15

u nas też króluje baby tv :) ale w telewizji. Obaj chłopcy na niektóre bajki patrzą jak zaczarowani ;-) :lol:
bajki są króciutkie, w sam raz dla maluchów, przeplatane piosenkami :spoko:

kacha_wawa - 2012-04-02, 22:19

Sylwia, a na jakiej platformie jest to Baby TV? U nas króluje cały czas C-Beebies, tyle, że Polsat zaiwanił nam polską wersję, więc dzieciaki oglądają lokalną :-) I w sumie fajniejsza jest ta oryginalna, sporo dzieciaczków zespołowych i z innymi niepełnosprawnościami się przewija :tak: A jak kiedyś występował chłopczyk z ZD, podobny do Olisia to Jessiczka zaczęła krzyczeć: Osiś, Osiś i pół dnia próbowała za telewizor wejść (Oliś był wtedy w szkole) :lol:
Maciejka - 2012-04-03, 09:59

Baby TV jest na platformie N.
Tylko, że N za chwile zostanie połączona z Cyfrą +.



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group