To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Zakątek 21
Forum rodziców i przyjaciół dzieci z zespołem Downa. Porady, wsparcie, wymiana poglądów... Zespół Downa to nie koniec świata. Zajrzyj do nas - zobaczysz, że świat ma wesołe pomarańczowe barwy, a zupełnie blisko są ludzie gotowi Cię wesprzeć.

Wspomagacze edukacji - Kanały telewizyjne dla dzieci

kacha_wawa - 2012-04-03, 13:08

Dzięki Beatko :* No to lipa :-( Nie będę dla jednej dzieciowej telewizji brać jeszcze Cyfry.
Maciejka - 2012-04-03, 13:28

Jeśli już byś chciała kupić dla Baby TV to jednak platformę "N", a nie "Cyfrę".
Na Cyfrze nie ma "Baby TV", a na "N" jest.
N-ka jest ciągle w sprzedaży i ma inną ofetę od Cyfry.
O tym połączeniu napisałam dlatego, że nie wiadomo, czy po połączeniu będzie ten kanał, byćmoże tak. Fuzja planowo, zdaje się, że ma nastąpić w drugiej połowie 2012.

ewelin27 - 2012-04-03, 14:05

Tak jak Beata napisała Baby Tv ma telewizja ''N''
Osobiście posiadam ''N'' już 6 lat i nigdy nie miałam z nią problemów - zabrali kanał Boomerang gdzie leciał scooby doo(którego Kuba uwielbia) ale trudno

Maciejka - 2012-04-03, 17:53

Scooby leci od rana na ogólnodostępnym Polsacie w niektóre dni.
Jest też na Cartoon Network. Na ich stronie mają atrakcje dla fanów Scooby-Doo. [URL=http://www.cartoonnetwork.pl/show/scooby-doo-i-brygada-detektywów]tutaj[/URL]
Może atrakcje to za dużo powiedziane :-)

nefre - 2012-04-03, 21:16

MAciejka, dobrze, że piszesz o tym połączeniu. Trzeba poczytać co to dla nas oznacza...
My wzięliśmy N miesiąc temu. Do tej pory nie mieliśmy żadnej cyfrówki.

Kasia, weź N, na prawdę fajna telewizja :spoko:

ewelin27 - 2012-04-03, 23:09

Maciejka napisał/a:
Scooby leci od rana na ogólnodostępnym Polsacie w niektóre dni.
Jest też na Cartoon Network. Na ich stronie mają atrakcje dla fanów Scooby-Doo. [URL=http://www.cartoonnetwork.pl/show/scooby-doo-i-brygada-detektywów]tutaj[/URL]
Może atrakcje to za dużo powiedziane :-)

Cartoon Network też nie mam bo zabrali z boomerang właśnie

kacha_wawa - 2012-04-04, 00:51

Sylwia, ale mi Polsat w zupełności wystarczy, jestem już z nimi 5 lat i bez sensu dla jednego kanału rezygnować z umowy :-) Tym bardziej, że u nas i tak z tego Polsatu to ja oglądam właściwie tylko kilka kanałów, a większość oglądam lokalnej telewizji.


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group