To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Zakątek 21
Forum rodziców i przyjaciół dzieci z zespołem Downa. Porady, wsparcie, wymiana poglądów... Zespół Downa to nie koniec świata. Zajrzyj do nas - zobaczysz, że świat ma wesołe pomarańczowe barwy, a zupełnie blisko są ludzie gotowi Cię wesprzeć.

Zakątek medyczny - Ortopeda

BeataR - 2008-08-29, 16:29
Temat postu: Pilnie potrzebny ortopeda dziecięcy w Warszawie!
Czy macie jakiegoś zaufanego, dobrego ortopedę dziecięcego. Na Niekłańską nie sposób się dodzwonić a sprawa robi się dosyć pilna.
BeataR - 2008-09-02, 11:12

Naprawdę nie macie kogo polecić?? :-(
Krzysiek - 2008-09-02, 11:31

Jak w Warszawie to spróbuj u prof. Napiontka. Przyjmuje głównie w Poznaniu tylko i wyłącznie prywatnie w poliklinice prywatnej www.ortop.com.pl ale w Warszawie również. Zadzwoń do Poznania i wszystko się dowiesz.
Pozdrawiam

sylpa - 2008-09-02, 14:34

Ja podczas wizyty w CZD u dr Ganowicz zostałam "podesłana" do dr Madeja.
Wrażenie odnioslam jak najlepsze, ale z tego co wiem, doktor pracuje tam na 1/8 etatu i bywa raz na 4-5 tygodni.

Warto sprawdzić, bo moje informacje są z drudnia 2007, więc coś mogło się zmienić.

kacha_wawa - 2008-09-02, 17:17

Hmm, nikogo z nich nie mogę polecić, ale może warto się zapoznać z opiniami pacjentów :arrow: Znany lekarz
karolina1 - 2008-09-03, 14:11

Ja jeździłam z szwagierką do Dr SHADII (nie wiem czy dobrze napisałam nazw)uważam że zna się na swoim fachu i był profesjonalny,mały urodził się ze stopami końsko-szpotowymi w tej chwili nikt by w to nie uwierzył dzięki lekarzowi.
kacha_wawa - 2008-09-03, 15:05

Mam namiary od znajomej, której synek urodził się z rozszczepem kręgosłupa:
Doktor Czubak lub dr Sionek z Otwocka, tel. do przychodni 022-779-70-01. Ewentualnie w szpitalu na Niekłańskiej dr Czop (niestety nr telefonu nie posiadam :-( )

BeataR - 2008-09-08, 15:36

dziekuję za namiary, ale chyba jakiś Aniołek czuwa nad Natalką i udało nam się na Niekłańskiej. Ale mimo wszystko - Wielkie Dzięki!!!
Ania Bydgoszcz - 2008-09-30, 14:42

Ja też się zastanawiałam kiedy iść z Sebusiem do ortopedy,bo nikt nam tego jeszcze nie zlecił.Właściwie to Sebus dopiero próbuje siadać.
ania_as - 2008-09-30, 17:34

Nam ortopeda (przy badaniu bioderek) powiedział, że na następną wizytę zaprasza nas jak Łukasz będzie chodził.
kabatka - 2008-10-01, 15:01

kruffko Twój post o krzywej klatce piersiowej jest :arrow: tutaj>>
martas - 2009-02-07, 11:11

czy może miktoś podpowiedzieć coś o dysplazji stawów biodrowych? Z Hanią jesteśmy teraz na 3tygodniowej rehabilitacji z tego powodu :-(
sylwucha - 2016-02-10, 22:06

Moje Drogie Panie

Bardzo ale to bardzo pilnie potrzebuję namiaru na kompetentnego ortopedę najlepiej takiego ,który miał do czynienia z ZD,jesteśmy pod opieką dr.Należyty ale zaczynam mieć wątpliwości czy powinniśmy kontynuować u niej konsultacje,całe życie buty profilaktyczne nie ortopedyczne bo nie dobre (dla Tomka)całe życie wkładki ortopedyczne rehabilitacja na okrągło,a dzisiaj mój syn ma prawie 18 lat i sie okazało że ma skrzywienie kręgosłupa skrzywienie miednicy i koślawość kolan o stopach lepiej nie mówic ja oszaleje czy ja cos żle zrobiłam ,proszę podpowiedzcie cos

aga20aga - 2016-02-11, 10:00

My też nie nosimy typowych butów ortopedycznych tylko buty z bartka plus wkładki supinujące po konsultacjach z ortopedą i 3 rehabilitantkami. A z kolei jedna rehabilitantka z przedszkola kazała buty ortopedyczne ale ona zaleca wszystkim dzieciom z zd i wobec większości głosów przeciwnych nie bierzemy jej pod pod uwagę. W sumie to też nie wiem do końca czy dobrze robimy. Najlepsza była lekarka z ośrodka rehabilitacyjnego, która kazała rehabilitantce kamień dopasować do buta zamiast wkładki... oczywiście już rehabilitantka oniemiała, nie mówiąc o nas...
Generalnie chyba co lekarz to inna opinia



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group