To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Zakątek 21
Forum rodziców i przyjaciół dzieci z zespołem Downa. Porady, wsparcie, wymiana poglądów... Zespół Downa to nie koniec świata. Zajrzyj do nas - zobaczysz, że świat ma wesołe pomarańczowe barwy, a zupełnie blisko są ludzie gotowi Cię wesprzeć.

Zakątek medyczny - Wyszukiwarka lekarzy

Norelka - 2008-03-25, 10:51
Temat postu: Wyszukiwarka lekarzy
Ponieważ często prosimy się nawzajem o jakieś namiary i opinie nt lekarzy, przesyłam taki link:

Wyszukiwarka i ranking lekarzy :arrow:

kruffka - 2008-03-25, 11:46

To wygląda raczej niestety jak miejsce, gdzie lekarze mogą się ogłosić :okular: Przejrzałam trochę listę psychiatrów w Mazowieckim województwie, i z tej listy mój wniosek
danuśka - 2008-07-05, 16:09

Ta wyszukiwarka nic nie daje wolałabym abyscie w tym miejscu załańczały swoje opinie o lekarzach których polecacie którzy pomogą nam w prowadzeniu naszych dzieci . Ja szukam teraz dobrego neurologopede z woj:śląkiego z ololic Wodzisławia , Jastrzębia , Rybnika czy żor moze ktoś mógłby mi polecić
joa - 2008-07-05, 17:05

My jesteśmy z Rybnika, jeździmy do Rybnika do ośrodka oraz do neurologopedy p. Oli Łady, która przyjmuje w Gliwicach, Siemianowicach i Sosnowcu oraz chyba w Warszawie, poczytaj:

https://forum.zakatek21.pl/viewtopic.php?t=1882

Dużo zakątkowiczów do niej jeździ, wiem z pierwszej ręki, że jeździ do niej też ze swoim dzieckim jedna pani logopeda, bo uważa, że pani Ola jest świetna. :-)

kabatka - 2008-07-05, 17:16

danuśka napisał/a:
Ta wyszukiwarka nic nie daje wolałabym abyscie w tym miejscu załańczały swoje opinie o lekarzach których polecacie którzy pomogą nam w prowadzeniu naszych dzieci .[...]


danuśka
masz dziwną tendencję do negowania tego, co znajdujesz w Zakątku... Norelka znalazła tę wyszukiwarkę, więc zamieściła. Jeśli nie zgadzasz się z którymś z opisów w wyszukiwarce, odnieś się do konkretów (jak to zrobiła kruffka).

To nie jest wątek na zamieszczanie opinii o specjalistach wszystkich specjalności :idea:
joa podała Ci wątek, gdzie są opinie nt. p. Łady, chyba najbardziej polecanego neurologopedę w Polsce. Zajrzyj też :arrow: tutaj>>, może znajdziesz coś ciekawego dla siebie w poszczególnych wątkach.



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group