To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Zakątek 21
Forum rodziców i przyjaciół dzieci z zespołem Downa. Porady, wsparcie, wymiana poglądów... Zespół Downa to nie koniec świata. Zajrzyj do nas - zobaczysz, że świat ma wesołe pomarańczowe barwy, a zupełnie blisko są ludzie gotowi Cię wesprzeć.

Zakątek medyczny - Słońce...

Alicja - 2008-04-05, 11:42

Jagoda uwielbia lato mimo,że ma bielactwo i muszę ją często smarować kremem z najwyższym faktorem.
Nad morze polecam taki oto namiot



Dla małego dziecka to bardzo fajna rzecz,chroni od słońca i nie jest w nim gorąco.
Przetestowałam więc z czystym sumieniem polecam. :spoko:

mija - 2008-04-06, 21:50

Już się w taki zaopatrzyłam przed lipcowym wyjazdem nad morze !
marta k. - 2008-04-13, 13:26

Mój Konradek fantastycznie zareagował na pobyt nad morzem. Wybraliśmy sie nad morze jak Konradek miał 9 miesięcy. Też nam bardzo polecała pani doktor wyjazd nad morze, gdyż przez pierwsze pół roku po narodzinach , Konradek bardzo nam chorował. A od czasu wyjazdu jakby ręką odjął, Konradek prawie wcale nie choruje. Wiadomo lekkie przeziębienia zdarzają się, ale nie często, poważniejsze objawy chorób jedynie wtedy jak jest szczepiony( bo bardzo źle przechodzi mój synek szczepienia).
Więc ja bardzo polecam wyjazd nad morze, no i wiadomo trzeba dziecko smarować kremami z wysokim filtrem.
My też w tym roku wyjeżdżamy nad morze i to pod koniec czerwca( w bardzo piękne miejsce, przynajmniej mi sie tak wydaje i naszym znajomym, a byliśmy już w kilku miejscach).
Pozdrawiamy :papa:

Iga - 2008-04-14, 20:55

Z miłą chęcią opisałabym jak Majka znisoła słońce nad morzem podczas zeszłych wakacji, ale nie wiem. Wiem tylko, że nadmorski deszcz nie wpływał na nią jakoś specjalnie ;-)
Nadziejka - 2008-04-14, 23:32

Qrczę, Alicja, a to bielactwo u Jagody to wrodzone czy nabyte cholerstwo?
(Sory za wyrażenia, ale wiem jak groźne jest to paskudztwo).

kabatka - 2008-04-15, 09:36

A o bielactwie to :arrow: zapraszam tutaj>> :-)


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group