To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Zakątek 21
Forum rodziców i przyjaciół dzieci z zespołem Downa. Porady, wsparcie, wymiana poglądów... Zespół Downa to nie koniec świata. Zajrzyj do nas - zobaczysz, że świat ma wesołe pomarańczowe barwy, a zupełnie blisko są ludzie gotowi Cię wesprzeć.

Stowarzyszenia - Szkolenia, kursy.

Angela - 2009-06-05, 18:06

A ja mam pytanie czy ktos był na warsztatach w PSTIS Polskie Stowarzyszenie Terapeutów Integracji Sensorycznej ja właśnie znalazłem stronę no i nawet wysłałam formularz tylko nie ma jeszcze dokładnego terminu
http://www.pstis.pl/pl/ga..._rodzicow-start

zula - 2009-06-05, 21:19

Czy ja dobrze wyczytałam że ten koszt dla rodziców jest tylko 20 zł???? :wow:
kabatka - 2009-06-06, 14:58

Dobrze zula wyczytałaś :-)
Angela dzięki za informację :arrow: zamieściliśmy na portalu

asia14 - 2009-06-06, 17:01

Muszę przyznać, że fajna oferta. Ja też się zgłosiłam :spoko: Dzięki :prosze:
mammamika - 2009-06-06, 17:31

Byliśmy z Tomkiem na tym szkoleniu (w jakimś innym wątku wklejałam już informacje). Prowadziła je Pani Marta (o ile dobrze pamiętam) - mama chłopca z zD (fajnie, bo naszym dzieciom poświęciła więcej czasu:)
Nie nauczyłam się zbyt wiele (głównie teoria), ale kilka zabaw i pomysłów stamtąd przywiozłam, no i wiem, jak powinna wyglądać porządnie wyposażona sala do SI (można było wypróbować każdy sprzęt :spoko: )

groszek - 2009-06-06, 19:57

Ja też się zgłosiłam.
iwusiak - 2009-06-06, 21:08

JA również, jako mama aspergerowej Natalii, mam nadzieję, że w ten sposób uda m isię do niej dotrzeć :-)
Tuśka - 2009-06-06, 21:09

Coś nie mogę formulaza wypełnić, to pewnie zadzwonię.

Hmmm ciekawe czy mnie będą chcieli.
Tylko dziewczyny, ja tam daty niedopatrzyłam się.
Kiedy to szkolenie jest?
Ja to niby na studiach miałam ale chętnie sobie odświeżę wiadomości.

Angela - 2009-06-06, 23:40

Właśnie nie ma konkretnej daty dzwoniłam do ej Pani Marty i powiedziała że trzeba śledzić tą ich stronę ale najprawdopodobniej po wakacjach. Jak już złożyłam formularz to napisali że dają znać. A tak wogóle to pewnie nas tam trochę będzie, miło będzie się spotkać. Pozdrawiam
e_wa - 2009-06-16, 13:53

Znalazłam propozycję studiów podyplomowych bezpłatnych ,
http://www.wsptwp.eu/n/dla_kandydatow/podyplomowe

grażyna - 2009-06-17, 10:29

Szkoda, że dyplomu licencjata nie można tak zrobic bezpłatnie :nie:
e_wa - 2009-06-18, 07:13

To zależy, ja zawsze miałam stypendium socjalne,w ostatnim roku dopłacałam tylko 80 zł.do czesnego.Moja szkoła jest raczej przyjazna studentom,nawet jeśli ktoś nie miał stypendium to
mógł wystąpić o zapomogę i ona była przeznaczana na opłacanie czesnego. :-D
Teraz szukam jakiś sensownych studiów II stopnia,za tydzień mam obronę pracy licencjackiej, :cry:

olinka35 - 2009-06-18, 17:55

Musze przyznac, ze oferta jest dosyc ciekawa i warta przemyslenia. Darmowe studia to okazja do podwyzszenia swoich kwalifikacji. Moze sie skusze :-) . Mam licencjat, teraz robie dzienne inzynierskie, moze cos da sie wybrac. e_wa dzieki za stronke, szukalam czegos takiego.
e_wa - 2009-06-18, 20:18

Nareszcie zrobiłam coś dobrego ;-) Olinka35 powodzenia :spoko:
e_wa - 2010-02-03, 19:47

A może ktoś z zakątka chciałby na takie szkolenie, ja jak zwykle nie mogę, to już chyba reguła ;-)
http://www.dobryrodzic.pl...2&PID=5&NID=736



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group