To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Zakątek 21
Forum rodziców i przyjaciół dzieci z zespołem Downa. Porady, wsparcie, wymiana poglądów... Zespół Downa to nie koniec świata. Zajrzyj do nas - zobaczysz, że świat ma wesołe pomarańczowe barwy, a zupełnie blisko są ludzie gotowi Cię wesprzeć.

"Bardziej Kochani" - Kwartalnik

trigo - 2006-11-05, 22:59
Temat postu: Kwartalnik
No i mam problem - tu czy w "media o zD" ...
Ale Admin zrobi porzadek :-D

Więc w przedostatnim nr kwartalnika (pierwszym w tym roku, o nowym, większym formacie) jest art. o tym, jak zdobywaliśmy szczyty na ubiegłorocznym obozie na Słowacji. Miało być co prawda o festuiwalu "Urobimy se radost", ale widocznie coś się pozmieniało w planach Redakcji.
Kwartalnik od pierwszych chwil z moją córką stanowił najlepsze źródło informacji i energii do pracy i do życia z Gosią.


Małgosia na okładce BK 8-)

kabatka - 2006-11-06, 08:38

A owszem - czytałam :-) Tutuł: Mam skrzydła. Bardzo budujący i ciepły tekst :spoko:
trigo - 2006-11-06, 22:09

??? - ooo, czyli w nowym też jest? Bo poprzedni był o ... zdobywaniu gór przez Gosię ( w tym numerze: 1/2006 (37)



Ostatniego numeru nie mam, nie czytałam, nie mam pojęcia, co w nim jest - może niedługo dostanę egzemplarz :-) - jeśli ukazał się art z wyjazdu do Bratysławy - bardzo, bardzo się cieszę :-D rodzice muszą uwierzyć w możliwości swoich dzieci i art o olimpiadach sportowych (czy choćby zdobywaniu szczytów górskich ;-) ), występach artystycznych - dają nadzieję inhym, zwłaszcza tym, którzy dopiero usłyszeli diagnozę...

kabatka - 2006-11-06, 22:13

tak, tak, to jest w nr 2/2006 o wyjeździe do Bratysławy właśnie :-)
trigo - 2006-11-06, 22:18

To super - prześlę organizatorom , do Bratysławy (niektóre osoby z Zakątka poznały organizatora ;-) ) - Demo bedzie szczęśliwy :jupi: (to red . naczelny słowackiego czasopisma SDS) a i Ania Kopecka z Pragi, z bliźniaczego stowarzyszenia i czasopisma - też (Jej 14 letnia córka z zD też występowała na festiwalu, niestety, nie dojechały na nasze letnie warsztaty z powodu choroby młodszej siostry Evy)
magdalenka - 2006-11-07, 10:22

A czy ja moglabym prenumerowac "Bardziej Kochani" ?
Alicja - 2006-11-07, 10:32

Pewnie mogłabyś :-)
najlepiej skontaktuj się meilowo z "BK" i popytaj o szczegóły.Można zakupić materiały archiwalne-myślę,że warto

kabatka - 2006-11-07, 12:25

magdalenka napisał/a:
A czy ja moglabym prenumerowac "Bardziej Kochani" ?


Oczywiście, że tak.

Cytat:
Warunki prenumeraty kwartalnika Bardziej KOCHANI na rok 2006

Prenumerata może być rozpoczęta w dowolnym momencie.
Cena prenumeraty rocznej wynosi 40 zł.
Osoby zainteresowane prosimy o dokonanie wpłaty na konto stowarzyszenia:

Stowarzyszenie Rodzin i Opiekunów Osób z Zespołem Downa Bardziej KOCHANI
Conrada 13
01-922 Warszawa
Bank: PKO BP S.A. XX O/Warszawa
nr konta: 91 1020 1026 0000 1402 0017 0787

Na odwrocie blankietu prosimy o podanie numeru kwartalnika, od którego prenumerata ma zostać rozpoczęta.

Dodatkowych informacji udziela redakcja pod numerami telefonów: tel. (22) 663 40 43, tel/fax. (22) 663 10 13, badź za pośrednictwem poczty e-mail: info@bardziejkochani.pl

Zachecamy równiez Panstwa do zakupu numerów archiwalnych naszego kwartalnika.


:arrow: źródełko - strona "Bardziej Kochanych"

Alicja - 2006-11-07, 12:40

No ale Magda mieszka w Londynie 8-)
Ciekawe czy "BK" wysle jej kwartalnik do Londka?dlatego doradziłam kontakt meilowy lub telefoniczny.

kabatka - 2007-02-07, 19:09

ZAPRASZAMY DO PRENUMERATY

Kwartalnika „Bardziej Kochani”


To jedyne w Polsce czasopismo w całości poświęcone problematyce zespołu Downa. Podejmuje tematy związane z życiem codziennym, nauką i rehabilitacją osób z tą wadą genetyczną. Redakcja nie unika tematów trudnych i kontrowersyjnych. Koszt prenumeraty rocznej wynosi 40 zł.

kabatka - 2008-03-07, 22:32

sabina napisał/a:
Ech szkoda ze nie ma prenumeraty poza granicami Polski


Ika napisał/a:
Niestety, nie mam dostępu do BK


Dziewczyny, ale próbowałyście się skontaktować ze Stowarzyszeniem w tej sprawie? Magda Ty też byłaś zainteresowana - i co?

groszek - 2008-03-11, 13:45
Temat postu: Prenumerata zagraniczna jest możliwa
Dzisiaj pytałam Panią Ewę o prenumeratę zagraniczną i powiedziała mi, że owszem wysyłają kwartalnik za granicę do Wielkiej Brytanii,Niemiec ,USA i jeszcze dalej.Zainteresowani niech napiszą maila i indywidualnie( dolicza się koszty znaczków ) dowiedzą się o koszt prenumeraty :spoko:
Oczywiście mają jeden numer konta,więc trzeba się w swoim banku dowiedzieć jak wpłacić na swoją walutę zamienioną na złotówki...

Ilona Dahnke - 2008-07-23, 20:49

Mam szanse zaprenumerowania tego czasopisma?, Jak Pati byla malenka to dostawalam "Bardziej Kochani" tu do Niemiec, ale potem jak rok minal nie mial kto w Polsce mi zaplacic i tak przeminelo 9 lat, jezeli jest to mozliwe, prosze o podanie banku, kwoty itp. Dziekuje :-)
marlena - 2008-07-23, 21:00

Ja tez chce,ja tez chce :-)
kabatka - 2008-07-29, 11:03

Dziewczyny napiszcie na tego maila:
info@bardziejkochani.pl
i zapytajcie, jak jest z prenumeratą kwartalnika i wysyłaniem go za granicę :tak:



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group