To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Zakątek 21
Forum rodziców i przyjaciół dzieci z zespołem Downa. Porady, wsparcie, wymiana poglądów... Zespół Downa to nie koniec świata. Zajrzyj do nas - zobaczysz, że świat ma wesołe pomarańczowe barwy, a zupełnie blisko są ludzie gotowi Cię wesprzeć.

Wczesne wspomaganie - wczesne wspomaganie a rozwój społeczny

Evita42 - 2009-02-20, 18:52

Aniu moze i jestes mamą najmlodszego dziecka ale w mojej rodzinie urodził sie wczesniak w 28tyg.ciązy i od 5 miesiaca ma wczesne wspomaganie .Sproboj jeszcze udac sie do prezydium lub kuratorium oswiaty .Oni maja wykaz szkol specjalnych ,albo sama szukaj na necie .Gdyby ktoras pani z tej oto poradni tez miala takie dziecko to jestem ciekawa czy bylo by jej milo i tez lekcewazyla by innych .Zycze ci wytrwalosci w tych wrednych instytucjach.Szukaj dalej nie poddawaj sie. :spoko: :*
sylpa - 2009-02-20, 19:11

Aniu, zawsze zostaje też interwencja u Rzecznika Praw Dziecka.
Moja znajoma wywalczyła w ten sposób zmianę godzin pracy poradni, bo paniom było wygodniej pracować tylko do 14.00.

Spróbuj tez zamiast rozmawiać zwrócić się z oficjalnym pismem w tej sprawie, najlepiej na kopii niech sekretariat potwierdzi przyjęcie pisma. Instytucje zawsze poważniej podchodzą do pism, a na przysłowiową "gębę" to zawsze łatwiej im kogoś zbyć.
Poza tym takie pismo warto mieć, gdybyś chciała interweniować gdzieś wyżej.

Życzę Ci siły i wytrwałości. :spoko:



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group