To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Zakątek 21
Forum rodziców i przyjaciół dzieci z zespołem Downa. Porady, wsparcie, wymiana poglądów... Zespół Downa to nie koniec świata. Zajrzyj do nas - zobaczysz, że świat ma wesołe pomarańczowe barwy, a zupełnie blisko są ludzie gotowi Cię wesprzeć.

"Jeden Świat" - Wielka Gala Integracji z okazji Światowego Dnia ON

trigo - 2006-11-16, 21:28
Temat postu: Wielka Gala Integracji z okazji Światowego Dnia ON
Nie mam pojęcia, gdzie to zamieścić - dostałam zaproszenie na Wielką Galę Integracji, na 1 grudnia, 19.00, Sala Kongresowa. Najprawdopodobniej przyjadę z Gośką i dwiema osobami (albo jedną) niepełnosprawnymi.
Ta osoba, to nauczycielka-emerytka, która wiele lat pracowała w osrodku specjalnym i najprawdopodobniej młody, 17 letni wolontariusz z chorym sercem (II grupa) - Bartek nie jest pewnien czy przyjedzie, bo rodzice nie mają środków na Jego wyjazd... Poza tym tylko ja mam zaproszenie i mogę zabrać dwie osoby (a z Gośią byłoby 3...)

Ale ja nie o tym - szukam taniego noclegu w Warszawie: schronisko, kwatera prywatna czy coś w tym stylu. Może tą drogą coś znajdę?
Chodzi o nie drogie lokum na jedną noc - choć jeśli się nie da, posiedzimy na dworcu i pojedziemy o 3 rano do domu (ach, te oszczędności na PKP....)

kabatka - 2006-11-16, 21:43

Trigo może spróbuj zadzwonić do "Bardziej Kochanych":

tel. 663-40-43 i 663-10-13 (tel/faks)

i zapytać o możliwość noclegu w Domu Nauki (ul. Schroegera 82 na Bielanach w Warszawie). Osoby, które przyjeżdżają w ten weekend na konferencje, a nie mają gdzie nocować - nocują właśnie w Domu Nauki. Może będzie można zarezerwować termin, który Was interesuje.
Nic innego nie przychodzi mi do głowy, ale jeszcze pomyślę.

trigo - 2006-11-16, 21:58

DZięki :) - własnei znalazłam ten adres w Necie.
Będę próbowac i tu.
Chodzi o jedną noc, z piatku na sobotę - może łatwiej niż z soboty na niedz... zobaczymy.

Aśka - 2006-11-17, 13:19

Tak, przez Stowarzyszenie jest taniej, bo "oficjalne" cenniki są wyższe. Dzwoniłam i pytałam o cenę noclegu: 35zł doba.
trigo - 2006-11-17, 17:13

Spróbuje, choić taniej, bo wiecej osób naraz nocuje, a jak nas będzie 3 lub 4, może nie będzie zniżki.
Dziekui za podpowiedź, zaraz zapytam w BK...

trigo - 2006-11-17, 18:15

No i za późno - nie mogę zmienić posta, więc dopisuję tu:
czy ktoś będzie na tej Gali w Kongresowej?

Ja chyba jednak będę wracała zaraz po Gali do domu, sa jakieś busy, bo PKP to szkoda słów - ostatni pociąg o 19 z czymś i następny o 3 rano....
W ubiegłym stuleciu lepiej było ;/



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group