To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Zakątek 21
Forum rodziców i przyjaciół dzieci z zespołem Downa. Porady, wsparcie, wymiana poglądów... Zespół Downa to nie koniec świata. Zajrzyj do nas - zobaczysz, że świat ma wesołe pomarańczowe barwy, a zupełnie blisko są ludzie gotowi Cię wesprzeć.

Stowarzyszenia - Gdzie się wybrać - informacje

mija - 2018-11-25, 16:42

Napisz coś więcej Andżela. Bo ja w tym czasie będę w Wawie
angelika kuspa - 2018-11-25, 19:29

Fundacja "Zdążyć z Pomocą" organizuje Mikołajki dla dzieci, przedstawienie w teatrze Syrena o godz. 12, potem spotkanie z Mikołajem i jakiś poczęstunek. Będziemy jechać autokarem z Bydgoszczy i po zakończeniu imprezy autokarem wracamy do domu. Wszystko z fundacji.
renia33 - 2018-11-25, 22:19

Mija ale już chyba lista chętnych jest zamknięta. :-? Wczoraj sprawdzałam...
angelika kuspa - 2018-11-25, 22:40

Tak lista już zamknięta.
aniak - 2018-11-26, 00:06

angelika kuspa napisał/a:
Kto tym razem będzie na imprezie Mikołajkowej w Warszawie organizowanej przez Fundację "Zdążyć z Pomocą" 2 grudnia? My się zapisałyśmy, może kogoś spotkamy.

Od kilku lat próbujemy się zapisać i zawsze jest za późno. Nie wiem jakim cudem. Nawet jeśli nie ma jeszcze info o zamkniętej liście, to już w mailu odpisują, że nie ma miejsc.

iwi - 2018-11-26, 11:19

angelika kuspa napisał/a:
Fundacja "Zdążyć z Pomocą" organizuje Mikołajki dla dzieci, przedstawienie w teatrze Syrena o godz. 12, potem spotkanie z Mikołajem i jakiś poczęstunek. Będziemy jechać autokarem z Bydgoszczy i po zakończeniu imprezy autokarem wracamy do domu. Wszystko z fundacji.


Moje chłopaki byli wczoraj w Krakowie. Też autokarem. Igor zadowolony bardzo. :-)
To było spotkanie dla podopiecznych z województw śląskiego, świętokrzyskiego, małopolskiego i podkarpackiego bodajże.

groszek - 2018-11-26, 18:43

A ja w tym czasie będe w Poznaniu :roll:
groszek - 2019-01-08, 18:44
Temat postu: zaproszenie do Krakowa

groszek - 2019-02-07, 12:04

Serdecznie zapraszam zainteresowane osoby na VIII Ursynowski Bal, który odbędzie się 19 lutego 2019 r., od godz. 16.30, ( ok. 2 godzin) w Ratuszu Ursynowa- sala im. J.U. Niemcewicza. Dojazd np. metrem do stacji Imielin- wyjście południowe z windą. Bal organizuje Dzielnicowa Komisja Dialogu Społecznego z Ursynowa.
Pozdrawiam, zapraszam
Ewa Wiśniewska
Stowarzyszenie Rodzin i Przyjaciół Osób Głęboko Upośledzonych "Maja"

groszek - 2019-02-10, 23:41
Temat postu: BJJ - brazylijskie jiu-jitsu!
W sobotę 16 lutego 2019 r. o g. 14.15 zapraszamy dzieci i młodzież z niepełnosprawnością intelektualną na BJJ - brazylijskie jiu-jitsu! Zajęcia pokazowe, wraz z trenerami poprowadzi nasz kolega Adam, trenujący BJJ już od wielu lat. W zajęciach mogą wziąć udział osoby o różnym stopniu sprawności ruchowej, dyscypliny i posłuszeństwa, także rodzicetongue-out

Czas trwania zajęć: 90 minut.
Przebieg: rozgrzewka na bazie BJJ, demonstracja wybranych technik, ćwiczenia w parach.
Zajęcia odbywają się na macie, na którą wchodzi się boso.
Prowadzący: Grzegorz (trener, czarny pas BJJ) oraz Adam Wiśniewski (biały pas BJJ) i Daniel Wiśniewski (niebieski pas BJJ).
Na zajęciach swoich sił mogą spróbować także rodzice. Wymagany strój sportowy (krótkie, luźne spodenki, koszulka z krótkim rękawem), klapki oraz mydło i ręcznik (gdyby ktoś po zajęciach chciał się umyć) oraz duża dawka dobrego humoru.

Akademia Gorila mieści się przy ul. Kopernika 36/40 w budynku OPZZ "Solidarność" na piętrze -1 (w podziemiu), obok szpitala dziecięcego. Można dojechać autobusem (metro Nowy Świat). Dla zmotoryzowanych - parking przed budynkiem.

Wszelkich dodatkowych informacji udziela Marta Wiśniewska, t. 509 010 268 lub Messenger.



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group