To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Zakątek 21
Forum rodziców i przyjaciół dzieci z zespołem Downa. Porady, wsparcie, wymiana poglądów... Zespół Downa to nie koniec świata. Zajrzyj do nas - zobaczysz, że świat ma wesołe pomarańczowe barwy, a zupełnie blisko są ludzie gotowi Cię wesprzeć.

Teoretycznie o zespole Downa - Gdzie moge poznac dziewczyne z Zespolem Downa?

PoundedIntoDust - 2009-05-23, 23:15
Temat postu: Gdzie moge poznac dziewczyne z Zespolem Downa?
Nie wiem czy ten temat tutaj pasuje (pewnie nie) ale bardziej odpowiedniego dzialu nie znalazlem. Otoz chcialbym poznac dziewczyne z zD ale zupelnie nie mam pojecia gdzie mozna takich szukac, czy znajdzie sie tu jakis dobry czlowiek ktory mi udzieli jakis wskazowek? Z gory dziekuje za pomoc.
eelusiaa - 2009-05-23, 23:19

Rzadko się oburzam, ale Twój post doprowadził mnie do szewskiej pasji :-x
To ma być jakaś prowokacja??

Grażyna O. - 2009-05-23, 23:22

:wow: A do czego potrzebna ci dziewczyna z zespołem?
zula - 2009-05-23, 23:26

A ładna ma być ? no bo ja jestem przeciętnej urody ;-)
PoundedIntoDust - 2009-05-23, 23:34

Cytat:
Rzadko się oburzam, ale Twój post doprowadził mnie do szewskiej pasji :-x
To ma być jakaś prowokacja??

Pomysl kobieto jakbym mial robic prowokacje to czy bym specjalnie w google wpisywal zespol downa, wyszukiwal stron i pisal na forum ktore ma tak niewielka liczbe uzytkownikow ze na odpowiedz czeka sie po pare dni. Kobieto jakbym byl trollem internetowym albo dzieckiem neo to bym pisal na kafeterii, o2 albo innych popularnych portalach zeby ludzie jak najwiecej mnie karmili ale nie tu gdzie siedzi 99% doroslych. Pomysl troche.

Mi naprawde zalezy na tym zeby miec dziewczyne z zD a wy to traktujecie jako zart. No ale tego sie moglem spodziewac. Wszak w Polsce jak ktos ma preferencje inne niz ogol to jest juz bezwzglednie pietnowany i ponizany i jeszcze prowadzone sa przeciwko niemu dochodzenia ktore maja wykazac niecne zamiary dzialanosci owego czlowieka. Ja juz pewnie na wstepie zostalem przez was oskarzony o gwalt czy inny szajs :wow:

Cytat:
A do czego potrzebna ci dziewczyna z zespołem?

Jedni wola blondynki, inni wola brunetki. Jedni wola dziewczyny "zdrowe", inni z zD. Powodow moglbym wymienic mnostwo ale chyba nie o tym temat.

Nadziejka - 2009-05-23, 23:39

PoundedIntoDust, nie sądzę, by jakaś dziewczyna z zD Cię zechciała, bo taka to anioł, a tyś zwykły arogant. :] Mówiąc wprost: nie masz szans- zmykaj.
eelusiaa - 2009-05-23, 23:42

Jeśli faktycznie tak bardzo Ci na tym zależy to musisz przyznać, że wybrałeś dość specyficzny sposób na poznanie partnerki.

edycja:
Zapomniałam dodać, że Twoje argumenty wcale do mnie nie przemówiły.

Grażyna O. - 2009-05-23, 23:43

Na zakątku dbamy o pisownię - należy używać polskich znaków (ą, ę, ś, ć, ź)

PoundedIntoDust napisał/a:
...... ale zupelnie nie mam pojecia gdzie mozna takich szukac....


Jakbyś bardzo chciał, twoje zamiary były czyste, to nie zadawałbyś takich pytań. Poszedłbyś do stowarzyszenia, ośrodka, został wolontariuszem ;/ i też mogłabym długo wymieniać.
Ale nie, ty wolisz wrzucić teks na forum i czekać na gotowe rozwiązania.

Nadziejka - 2009-05-23, 23:48

eelusia napisał/a:
Zapomniałam dodać, że Twoje argumenty wcale do mnie nie przemówiły.

Bo to czysta prowokacja.

PoundedIntoDust - 2009-05-23, 23:51

Grażyna O. napisał/a:
Na zakątku dbamy o pisownię - należy używać polskich znaków (ą, ę, ś, ć, ź)

PoundedIntoDust napisał/a:
...... ale zupelnie nie mam pojecia gdzie mozna takich szukac....


Jakbyś bardzo chciał, twoje zamiary były czyste, to nie zadawałbyś takich pytań. Poszedłbyś do stowarzyszenia, ośrodka, został wolontariuszem ;/ i też mogłabym długo wymieniać.
Ale nie, ty wolisz wrzucić teks na forum i czekać na gotowe rozwiązania.

Sam juz wczesniej sie domyslalem ze najlepiej byloby pojsc do jakiegos stowarzyszenia ale myslalem ze tutaj dostane jakies konkretniejsze informacje bo gdzie ogolnie sa osoby z zD to ja niby wiem ale mi chodzi o takie mniej wiecej w moim wieku czyli +- 21 lat. Moje zamiary sa czyste jak lza a jak wy nie wierzycie to wasz problem.
Cytat:
Bo to czysta prowokacja.

Ranisz mnie tym co teraz piszesz. Nawet nie wiesz jak bardzo twoje slowa mnie ranią!!! Nalezy sie kosą przez łeb ale tego nie zrobie bo w pace nudno ;<
Cytat:
Zapomniałam dodać, że Twoje argumenty wcale do mnie nie przemówiły.

To mam stanac na uszach zebys uwierzyla? -_-

Dagmara - 2009-05-23, 23:55

Człowieku leczenie Ci jest potrzebne ;/
eelusiaa - 2009-05-23, 23:56

PoundedIntoDust napisał/a:
...ale myslalem...


Jakbyś myślał to ten wątek nie powstałby! Dla mnie koniec tematu.

Nadziejka - 2009-05-23, 23:57

Cytat:
bo w pace nudno

Ano widzę, widzę właśnie. :tak:

PoundedIntoDust - 2009-05-23, 23:58

Dziekuje za piekny pokaz zyczliwosci z waszej strony. :-)
kabatka - 2009-05-24, 09:28

Ostrzeżenie za trollowanie i zablokowanie możliwości pisania.




Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group