To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Zakątek 21
Forum rodziców i przyjaciół dzieci z zespołem Downa. Porady, wsparcie, wymiana poglądów... Zespół Downa to nie koniec świata. Zajrzyj do nas - zobaczysz, że świat ma wesołe pomarańczowe barwy, a zupełnie blisko są ludzie gotowi Cię wesprzeć.

Stowarzyszenie "Zakątek 21" - II Zakątkowy Zlot - lista obecności, zgłoszenia, pytania

eelusiaa - 2010-06-11, 07:08

Już pomagam :-D Magura to jest Twój imiennik, też Michał - zakątkowy neo :-)

Galeria super! Wcale tak dużo czasu nie trzeba, żeby ją przejrzeć ;-)

edyta.editt - 2010-06-11, 10:54

magura zdjęcia super-mogłabym tak w nieskończoność oglądać ;-)
magdowka - 2010-06-11, 12:57

Zdjęcia rewelacyjne :spoko:
groszek - 2010-06-11, 16:50

Z przyjemnością obejrzałam i przeczytałam komentarze :-D
magura - 2010-06-11, 17:40

Raczej informacje ;-) Ograniczyłem się do niezbędnego minimum dla tych, którzy nie byli i mogą mieć problem z identyfikacją twarzy (ja zawsze mam).

eelusiuu, no popatrz - przywitałem go na forum wtedy ale nie skojarzyłem gościa z nickiem, a w sumie ma wszelkie atuty - teraz to mi się układa ;-) Miło było was wszystkich poznać. Ileż to razy mieliśmy się wyprawić bo to przecież z Gliwic nie jest daleko ale zżera nas (szczególnie mnie) chroniczny brak czasu. Teraz np. piszę tylko dlatego, że studenci piszą egzamin, który później trzeba będzie godzinami sprawdzać :-(

kabatka - 2010-06-11, 21:56

eelusiu, ja też nie wiedziałam, że Michał to neo, oj Wy :cool2:

Słuchajcie, jeśli chcecie, aby jakieś foty znalazły się w galerii - proszę o wybranie 10 i przesłanie ich na admin@zakatek21.pl Czas do niedzieli (większość mam już posegregowanych i chcielibyśmy uruchomić galerię).

sylpa - 2010-06-11, 23:23

groszek napisał/a:
Ale w kraju ta awaria, czy jechaliście niemieckimi autostradami - jak planowaliście?

Do Niemiec nie dojechaliśmy. Awaria była na wysokości Legnicy ;/

Marzenia - 2010-06-12, 21:30

Ja dopiero mogę przesłac zdjecia w nastepna niedzielę, teraz jesteśmy z Anią na turnusie w Wągrowcu i nie mamy dostepu do internetu.
aniak - 2010-06-12, 23:31

Pytanie techniczne do Kabatów : Jakiego rozmiaru mają być zdjęcia?
kabat - 2010-06-13, 20:42

Im większe tym lepiej, ale bez przesady. ;-)
Zdjęcia w galerii na portalu mają zazwyczaj 640 pikseli (dłuższy bok). Nie są to też zbyt "ciężkie" pliki (niewiele kilobajtów), czyli dość szybko można je wysłać, więc najlepiej przysyłajcie właśnie takie.

Marzenia - 2010-06-23, 00:37
Temat postu: II Zakątkowy Zlot
I my przedstawiamy naszą fotorelację z II Zakątkowego Zlotu.
Wykłady i warsztaty w podgrupach p. Izabeli Fornalik.

Od prawej Kropeczka, ja, Neo z Adasiem, Boszka59, Jacek Aniak i Eelusiaa

Od lewej Grażyna O, Kabatka, Magda i Grzegorz mój mąż.

Od tyłu Kropeczka i Ola, od lewej ja z Aneczką, Małgosia mm z Agatką
i Michał Neo z Adasiem Eelusii

Czas wolny naszych dzieci w pokoju zabaw.

Korepetycje z chemii naszemu synowi udziela Michał czyli zakatkowy Neo a drugą częśc zaległości Piotr uzupełnił dzięki wsparciu Tomka groszka niestety nie uwieczniliśmy tego na karcie pamięci.
Michał, Tomek jesteście wielcy!!! :tak: wDziękujemy Wam z całego serca za wsparcie, pomoc, Wasz czas wolny spędzony na uzupełnianiu zaległości naszego syna z chemii. :prosze: Piotr dzięki Waszej pomocy dostał dwie szóstki z chemii, był najlepszy w klasie (nawet najlepsza uczennica wypadła gorzej niż Piotr)

Wagary od zajęć. Spacer z eellusią, Małgosią mm i Adasiem.

Warsztaty z Makatonu.


Występ Jacentego Ignatowicza.



Małgosia mm jako asystent p. Ignatowicza.

Spotkanie przy huśtawce. Od lewej Lusi, ja z Aneczką, Mija i Małgosia mm z Adasiem.

Groszki i Brejnaki.

W zakątkowych barwach. Od lewej, od dołu Piotr, Eelusiaa, Neo z Adasiem,
kasiao35 z Anią i mężem.
Więcej zdjęć w :arrow: fotkach Anny Julijki
Dziękujemy serdecznie wszystkim organizatorom i uczestnikom II Zlotu Zakątkowego za przemiłe spędzony wspólnie czas. Wszystkich bardzo serdecznie pozdrawiamy i oczekujemy z niecierpliwością następnego Zlotu Zakątkowego w przyszłym roku. :*

neo - 2010-06-23, 08:23

Marzeniu, cieszę się ze znakomitych ocen Piotra, cieszę się, że mogłem pomóc, dla mni eto drobiazg. Tylko proszę, przestań mi tak słodzić, bo mi się głupio robi... :nzawstydzony:

Chyba jeszcze tego nie mówiłem, ale miło było poznać Ciebie i Twoją rodzinę. :spoko:

A co do drugiego korepetytora - Tomka, sprawdza się przysłowie, że co dwie głowy, to nie jedna. ;-)

maj1820 - 2010-06-23, 14:03

Super foteczki :spoko: fajnie jest popatrzec jak fajnie Wam tam było,aż serce sie raduje jak się na Was patrzy :jupi: .
asia14 - 2010-06-23, 21:16

:oops: Wu to macie wspomnienia... a mi się marzy następny zlot już :roll:
Tylko pozazdrościć takiego spotkania. Szkoda, że nie mogłąm tam być . :nie:

kabatka - 2010-06-24, 21:47

Na portalu możecie zobaczyć obiecaną :arrow: galerię zdjęć ze zlotu :-) Miłego oglądania :spoko:


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group