To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Zakątek 21
Forum rodziców i przyjaciół dzieci z zespołem Downa. Porady, wsparcie, wymiana poglądów... Zespół Downa to nie koniec świata. Zajrzyj do nas - zobaczysz, że świat ma wesołe pomarańczowe barwy, a zupełnie blisko są ludzie gotowi Cię wesprzeć.

Rehabilitacja ruchowa - Kombinezon TheraSuit

vairatka - 2011-02-22, 17:33

No właśnie Dorotko ja to piszę tylko z mojego punktu widzenia. Każde dziecko jest inne i ma inne potrzeby. Dla Staśka ten akurat kombinezon nie był odpowiedni (jego rehabilitant tez kręcił nosem po tym mierzeniu ;-) ) więc przestałam się nim interesować. Dla Maxa może się okazać idealnym rozwiązaniem, trzeba spróbować...
A teraz mały OT ;-) Stasiek bez napadów od listopada 2009, cały czas na diecie keto. Zeszliśmy już z jednego leku, niedługo pójdą "pod nóż" następne :-)

Artha - 2011-02-23, 21:17

Gratuluję!!:))
Braku napadów oczywiście:) U nas nie aż tak wesoło. Co do kombinezonu - dzisiaj byłam na spotkaniu z pewną fundacją - chcą kupić Maxowi TheraTogs - bardzo się cieszę:) Zluzują mnie kasowo w ten sposób znacznie. A jak postępy rozwojowe Stasia? Wiem, że to nie to miejsce...ale może na GG się odezwiesz?:))

Serdeczności posyłamy :):):) :* :*

groszek - 2018-01-04, 17:58

:arrow: podstawowe wiadomości o terapii w kombinezownie Therasuit


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group