To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Zakątek 21
Forum rodziców i przyjaciół dzieci z zespołem Downa. Porady, wsparcie, wymiana poglądów... Zespół Downa to nie koniec świata. Zajrzyj do nas - zobaczysz, że świat ma wesołe pomarańczowe barwy, a zupełnie blisko są ludzie gotowi Cię wesprzeć.

Turnusy rehabilitacyjne - Ośrodek Wiktoria Król w Radzyniu.

klooocuszek - 2010-03-02, 10:51
Temat postu: Ośrodek Wiktoria Król w Radzyniu.
Aha... ja się wybieram tutaj http://www.wiktoria-krol.pl/

Czy ktoś tutaj już był?

Lusi - 2010-03-02, 10:56

klooocuszek napisał/a:
Aha... ja się wybieram tutaj http://www.wiktoria-krol.pl/

Czy ktoś tutaj już był?

A kiedy się tam wybierasz? Ja prawdopodobnie będę tam w wakacje bo wtedy logopedka Marcina będzie tam zatrudniona jako terapeuta na turnusie i chyba pojedziemy. Też jestem ciekawa jak tam jest, czy już ktoś tam był. Ośrodek jest raczej nowy i chyba nie mają jeszcze turnusowej tradycji. Cóż, zobaczymy

groszek - 2010-03-02, 11:00

A w ogóle to organizują turnusy dziecięce, bo ze strony głównej jakoś trudno się zorientować?
edyta.editt - 2010-03-02, 11:03

Właśnie klooocuszku kiedy tam się wybieracie?
Czytałam o turnusie 15-28.08-usprawnienia mowy.

klooocuszek - 2010-03-02, 11:24

edyta.editt napisał/a:
Właśnie klooocuszku kiedy tam się wybieracie?
Czytałam o turnusie 15-28.08-usprawnienia mowy.


No właśnie w sierpniu jedziemy :jupi:
Pani z tego ośrodka pisała mi, że ten turnus typowy dla dzieci.
Czy ktoś też tam się wybiera w tym terminie??? Chętnie poznam :okular: hihi

edyta.editt - 2010-03-02, 12:00

A jedziesz tylko Ty i Mały?
klooocuszek - 2010-03-02, 12:28

edyta.editt napisał/a:
A jedziesz tylko Ty i Mały?


Tak, tylko we dwoje jedziemy.

nefre - 2010-03-02, 12:49

o kurcze, brzmi interesująco :-)
a czy Fundacja może się z nimi rozliczyć bezpośrednio? wiecie coś na ten temat?

klooocuszek - 2010-03-02, 13:53

W ośrodku wystawią fakturę, więc myślę, że nie byłoby problemem, by fundacja zwróciła koszty... Ja tak właśnie chcę zrobić.
klooocuszek - 2010-03-02, 13:54

edyta.editt jedziesz?
To będzie nasz pierwszy turnus...

nefre - 2010-03-02, 13:57

zapisałam się :spoko:
będę dzwonić wieczorem do pani neruologopedy zapytać dokładnie :-)
I pani mówiła, że opiekun może skorzystać z zabiegów za dopłatą, więc moja dyskopatia też by skorzystała zbawiennie :tak:

klooocuszek - 2010-03-02, 14:44

nefre napisał/a:
zapisałam się :spoko:
będę dzwonić wieczorem do pani neruologopedy zapytać dokładnie :-)
I pani mówiła, że opiekun może skorzystać z zabiegów za dopłatą, więc moja dyskopatia też by skorzystała zbawiennie :tak:


Super!!! :jupi:
Ja ciągle zapominam zadzwonić do tej pani doktor :-D , więc jak będziesz znała jakieś ciekawostki, to napisz...

edyta.editt - 2010-03-02, 15:03

Dziewczyny ja też chce!!! ;-)
Ja niestety mogę tylko liczyć na dofinansowanie,bo innej możliwości nie widzę,a raczej nie uzyskam już żadnych pieniążków,bo trochę za późno.
Pogadam z mężem-jest teraz na delegacji,pewnie wróci kole czwartku ;-) ,więc zacznę Go maglować,bo On nie lubi zostawać sam w domciu :lol:

nefre - 2010-03-02, 16:12

Edyta, ale może przedzwoń już zapisać się, potem ewentualnie zrezygnujesz... bo może w czwartek już nie być miejsc :-)

Klooocuszek, miałam jeszcze dziś dostać maila z numerem do tej pani, żeby zadzwonić, ale niestety nie przyszło nic... chyba jutro dopiero. A jutro mamy mocno napięty dzień.. wpierw Gliwice logopeda i psycholog, potem Bielsko badanie słuchu na 18.. więc jak będziemy o 21, to już nie będę dzwonić, bo trochę późno. Ale w czwartek przedzwonię wieczorem (zasugerowano mi tę porę dnia) i napiszę co i jak :-)

klooocuszek - 2010-03-02, 16:17

No to czekamy na pomyślny finał pertraktacji z mężem ;-)


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group