To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Zakątek 21
Forum rodziców i przyjaciół dzieci z zespołem Downa. Porady, wsparcie, wymiana poglądów... Zespół Downa to nie koniec świata. Zajrzyj do nas - zobaczysz, że świat ma wesołe pomarańczowe barwy, a zupełnie blisko są ludzie gotowi Cię wesprzeć.

Suplementacje i leki - Nutrof Total

grażyna - 2010-04-16, 21:36
Temat postu: Nutrof Total
Okulistka zaleciła podawanie Anecie Nutrof Total. Podawałyście kiedyś?
Tuśka - 2010-04-17, 10:46

Grażyna, a dlaczego Aneta ma to brać?
Powiem Ci że brał to mój mąż bardzo długo. To wzmacnia siatkówkę i z tego co wiem działa przeciwwylewowo i wzmacniająco na oko. I pomaga...

grażyna - 2010-04-17, 17:21

Aneta jest krótkowidzem, ma praktycznie ciągle zapalenie spojówek i jakąs plamkę na dnie oka po przechorowanej w dzieciństwie toksoplazmozie. Teraz ma znowu czerwone oczy i okulistka oprócz antybiotyku, cortinefftu i okładów z kwasu bornego poleciła mi właśnie te kapsułki. Ewentualnie capivit a + e.
Nie wiem, czy to dobry środek, czy poleciła mi tylko dlatego, że firma dostarczyła jej darmowe próbki. Jedną właśnie dostałam ;-) .

Tuśka - 2010-04-17, 17:35

Nutrof jej napewno wzroku nie poprawi, ale poprawi ukrwienie oka i ogólnie je wzmocni.
Tylko że jego trzeba długo stosować.

Uwertura - 2010-04-18, 10:51

[...]
Na forum nie zamieszczamy reklam bez zgody administratora(pkt 18 Regulaminu forum Zakątek 21)
Alicja



Marek Wolniak

Uprzejmie przypominam:

W związku z tym, że wszystkie opracowania zawarte na stronach serwisu [...]podlegają ochronie praw autorskich.
zezwalamy na kopiowanie i rozpowszechnianie zawartych tu treści jedynie pod warunkiem:zamieszczania treści na stronach internetowych i opatrzenie ich nagłówkiem:
"informacja zaczerpnięta z serwisu[...] wraz z aktywnym linkiem do strony [...]
W przypadku zamieszczenia treści na materiałach drukowanych - opatrzenie ich nagłówkiem: "informacja zaczerpnięta z serwisu [...]

Iga - 2010-04-18, 11:20

Uwertura napisał/a:

Marek Wolniak

Uprzejmie przypominam:

W związku z tym, że wszystkie opracowania zawarte na stronach serwisu [..]podlegają ochronie praw autorskich.

zezwalamy na kopiowanie i rozpowszechnianie zawartych tu treści jedynie pod warunkiem:

zamieszczania treści na stronach internetowych i opatrzenie ich nagłówkiem:
"informacja zaczerpnięta z serwisu [...] wraz z aktywnym linkiem do strony [...]
W przypadku zamieszczenia treści na materiałach drukowanych - opatrzenie ich nagłówkiem: "informacja zaczerpnięta z serwisu [...]


Pięknie, że tak umiesz dbać o swoje sprawy. Pewne zadady działają w obie strony, więc poczytaj regulamin, a potem się reklamuj panie Złotopolski :lol:

Margola - 2010-04-18, 13:19

och, wystarczy nie zaczerpywać treści reklamowych w celu publikacji i już nie trzeba podawać linków :-)


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group