To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Zakątek 21
Forum rodziców i przyjaciół dzieci z zespołem Downa. Porady, wsparcie, wymiana poglądów... Zespół Downa to nie koniec świata. Zajrzyj do nas - zobaczysz, że świat ma wesołe pomarańczowe barwy, a zupełnie blisko są ludzie gotowi Cię wesprzeć.

Wspomagacze edukacji - Uczymy czytać

Iga - 2021-12-16, 16:05

No jak keczup. Najbardziej posłodzony, a i dalej kwaśnawy 😘
szałwia - 2021-12-16, 19:54

Się nam zrobił … z wątku edukacyjnego - wątek kulinarno - psychologiczny … :lol:
groszek - 2021-12-17, 11:49

Może posprzątam w święta ...a może tak zostanie bo to właśnie jest siła skojarzeń, od których trudno się uwolnić.
To wątek o czytaniu więc można czytać. Im więcej tym lepiej.

.(Bo wiecie że słodka Ania idzie w parze z krzepkim Radkiem? Oba produkuje ta sama firma.)

Iga - 2022-01-16, 10:45

Czy jest takie urzadzenie, ktore czyta tekst książki e-booka? I osoba ktora śledzi tekst słyszy lektora?

Jak ogarniacie audiobboki? Trzeba aplikacje?

groszek - 2022-01-16, 13:16

Na pierwsze pytanie nie znam odpowiedzi.
Na drugie- sama czytam z ekranu

Iga - 2022-01-16, 13:25

A jak dzialaja audiobuki? Do tego trzeba aplikacji? Jak sie kupuje?
iwi - 2022-01-16, 13:44

Ja mam doświadczenia tylko z audiobookami na cd. U nas chłopaki są fanami. Jak jadą na hipo to słuchają. Ale bez śledzenia tekstu.
W domu kiedyś Igor na boomboxie włączał płytę i siadał obok z książką śledząc tekst.
Nowsze rozwiązania jeszcze przed nami.

groszek - 2022-01-17, 09:40

Bożena wie słucha audiobook'ów na telefonie. Ma jakąś aplikację i jest szczęśliwa. Może tu Cię zachęci jak ja kiedyś do Duolingo :lol: :smiech: ROTFL :nradosc: :w00t: :nrechot: :nrechot: :nrechot:


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group