To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Zakątek 21
Forum rodziców i przyjaciół dzieci z zespołem Downa. Porady, wsparcie, wymiana poglądów... Zespół Downa to nie koniec świata. Zajrzyj do nas - zobaczysz, że świat ma wesołe pomarańczowe barwy, a zupełnie blisko są ludzie gotowi Cię wesprzeć.

Stowarzyszenie "Zakątek 21" - III Zakątkowy Zlot

boszka59 - 2011-01-06, 14:13

Alicja ty to potrafisz podkręcić atmosferę. No cóż kobieta tajemniczą jest istotą.
Aśka - 2011-01-06, 16:52

Muszę się zorientowac jak w pracy :roll:
Ale Rafał mówi, że jest to tak blisko od nas, że możemy i dojeżdżac w razie czego ;-)

kabatka - 2011-01-06, 17:50

Aśka ale wiesz, dojeżdżanie to nie to samo, ta jak patrzeć na cukierka w papierku :cool2:
Aśka - 2011-01-06, 17:53

Wiem, wiem Monia - obiecuję, że szybko się opowiem :spoko:
wiola72 - 2011-01-07, 00:02

Jeśli można się jeszcze zgłaszać to my też jesteśmy chętni od piątku 2 osoby dorosłe i dwoje dzieci.
Grażyna O. - 2011-01-07, 00:07

Wiola zapisujesz się na zakątkowy zlot w pierwszym swoim poście?
Proszę przedstaw nam się :arrow: tutaj.

magda - 2011-01-07, 15:33

Informacja dla osób, które zadeklarowały swój udział na zlocie i którym wysłałam maile z nr konta. Aktualnie z powodu choroby Pana Leszka zastępuje go Pan Grzegorz Ciura. Jeżeli nie otrzymaliście jeszcze maili zwrotnych to się nie denerwujcie.Przyjdą tylko muszą się przeorganizować. Pan Leszek leży na OIOMie i wspólnik powoli przejmuje jego obowiązki. Gdyby zatem były jakieś problemy piszcie do mnie, podam wtedy nr tel.do Pana Grzegorza.
renia33 - 2011-01-07, 22:27

Magda, chodzi o meile z ośrodka po wpłaceniu zaliczki, tak?
A wpłacał już ktoś? Ja może nie dzisiejsza jestem i nie mam konta do przelewów internetowych, a opłaty robię normalnie w banku, więc gdzie umieścić informacje takie jak ilość osób, posiłki itp. bo na przekazie nie ma na to miejsca ;/ .

magda - 2011-01-08, 08:10

renia33 napisz to wszystko w mailu do ośrodka.
aga75 - 2011-01-10, 10:23

Bardzo chcieliśmy pojechać na ostatni Zlot, ale się nie udało.
No i teraz obowiazkowo jedziemy :-)
Bardzo proszę do fantastycznej ekipy dopisać jeszcze naszą rodzinkę - 2 dorosłych + 2 dzieci (1,5 i 6 lat)

Do zobaczenia :papa:

magda - 2011-01-10, 21:47

Informuję, iż należność za pobyt na zlocie można zapłacić na miejscu ale TYLKO GOTÓWKĄ (ośrodek nie ma terminala) lub 3 dni wcześniej przelewem (potwierdzenie należy okazać w dniu przyjazdu).

Dodatkowo informujemy, że Stowarzyszenie wystawi zainteresowanym zaświadczenie o udziale w warsztatach, które zorganizuje na Zlocie. Wraz z fakturą za nocleg i wyżywienie stanowić może podstawę do zrefundowania poniesionych kosztów z 1%.

aniak - 2011-01-10, 22:18

magda napisał/a:
...Dodatkowo informujemy, że Stowarzyszenie wystawi zainteresowanym zaświadczenie o udziale w warsztatach, które zorganizuje na Zlocie. Wraz z fakturą za nocleg i wyżywienie stanowić może podstawę do zrefundowania poniesionych kosztów z 1%.


To jest bardzo interesująca i ważna wiadomość :tak:

renia3000 - 2011-01-11, 20:44

Ja i Olgunia również jesteśmy chętne :-D :-D
Iga - 2011-01-11, 20:47

Alicja napisał/a:
Iga napisał/a:
No i co to za eksperci będą?


Tajemnica :cool2:
niespodzianka


Za takie niespodzianki to ja dziękuję :-) w tym przypadku wolałabym jednak wiedzieć wcześniej. I nie na tydzień przed Zlotem.

Alicja - 2011-01-11, 21:50

To dziękuj kochana :tak:
Zlot nie jest obowiązkowy
A eksperci są tylko prezentem gratisem od Nas dla Was :cool2:



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group