To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Zakątek 21
Forum rodziców i przyjaciół dzieci z zespołem Downa. Porady, wsparcie, wymiana poglądów... Zespół Downa to nie koniec świata. Zajrzyj do nas - zobaczysz, że świat ma wesołe pomarańczowe barwy, a zupełnie blisko są ludzie gotowi Cię wesprzeć.

Stowarzyszenie "Zakątek 21" - Wasze pomysły na portal

magda - 2011-01-07, 11:47
Temat postu: Wasze pomysły na portal
Kochani, jako Stowarzyszenie chcielibyśmy wyjść Wam na przeciw, dlatego bardzo prosimy abyście w tym miejscu przedstawiali Wasze zapotrzebowania na tematy na naszym portalu. O czym chcielibyście przeczytać, czego Wam brakuje na portalu, czego powinno być więcej. Czekamy zatem na Wasze pomysły.
emka205 - 2011-01-07, 13:15

mi tam niczego nie trzeba, jestem zachwycona tym jak jest. :*
groszek - 2011-01-07, 13:20

Emko jesteś wspaniałą minimalistką ;-)
Oczywiście jak już napisała Emka, jest super, ale mogło by być też więcej informacji o książkach ...
Pamiętacie, że po Zlocie miały być matreriały z warsztatów , ale chyba nie ma...

Margola - 2012-01-05, 23:24

Hej, odświeżam wątek. Czekamy na podpowiedzi!
grażyna - 2012-01-13, 07:24

Dostałam meila na temat World Down Syndrome Day. Niestety Mój transaltor nie oddaje mi jej treści tylko ogólny sens ;-) . Może tak informacje o tym co zamierzają dać na portalu?

Czy Zakątek jako stowarzyszenie jakoś włącza się w takie międzynarodowe obchody?
Pytam tu, bo w innym wątku utonie :] .

Margola - 2012-01-13, 09:08

Grażynko, mamy plany i intensywnie poszukujemy sponsora na plan A, a jeśli się nie uda, będzie skromniejszy plan B. Ten angielski email podeślij mi proszę do tłumaczenia na email margola małpa zakatek21.pl - PW mi ostatnio spuchło od miłych propozycji forumowiczek (jakoś panowie się na razie nie deklarują...) co do wspierania działalności Stowarzyszenia poprzez pracę wolontariacką.
Alicja - 2012-01-16, 18:18

Ponieważ jestem matka dziecka szkolnego, prosze o umieszczenie informacji na stronie portalu

http://www.wszystkojasne....watelskich.html

bebe - 2012-01-16, 19:11

Alicjo bardzo cenna informacja.Dziękuję
Grażyna O. - 2012-01-16, 22:18

Zamieszczone :tak: dziękuję za informację.
Margola - 2012-01-26, 22:35

Klooocuszek napisała bardzo interesujące podsumowanie szkolenia o pozyskiwaniu 1% - umieszczona już na portalu.

:prosze: Dziękujemy i zachęcamy innych do dzielenia się ze wszystkimi swoją wiedzą!



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group