To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Zakątek 21
Forum rodziców i przyjaciół dzieci z zespołem Downa. Porady, wsparcie, wymiana poglądów... Zespół Downa to nie koniec świata. Zajrzyj do nas - zobaczysz, że świat ma wesołe pomarańczowe barwy, a zupełnie blisko są ludzie gotowi Cię wesprzeć.

Teoretycznie o zespole Downa - Stygmaty zespołu Downa, które z nich ma Twoje dziecko ?

magdalenka - 2012-08-29, 18:08

Agata zobacz drugi post na pierwszej stronie tego wątku , tam napisałam jakie ma stygmaty :-)
kulka - 2012-08-29, 18:11

magdalenka napisał/a:
Agata zobacz drugi post na pierwszej stronie tego wątku , tam napisałam jakie ma stygmaty :-)


Troszkę mało... :-D

mamagugu - 2012-08-29, 18:13

I moim zdaniem dwa pierwsze punkty dość dyskusyjne ;-) Kai ma zmarszczkę? Eeee.

Kurcze, zawsze chciałam zobaczyć te plamki na tęczówce. Chyba się do was przejadę. :-D

magdalenka - 2012-08-29, 18:17

Moze dwóch pierwszych juz nie ma ( wyrósł chyba) za to ma małego ptaszka ( to powinno do stygmat należeć ;-) ) i duża przerwę miedzy dużym a drugim palcem u stopy , co tez jest u naszych dzieci typowe .
mamagugu - 2012-08-29, 18:23

Nigela zmartwił twój post. :lol:
kazał mi tak napisać.

anuszkaa - 2012-08-29, 18:26

Mnie zmartwił tylko połowicznie. ;-)
Bo mam tylko dużą przerwę pomiędzy palcami stóp. :lol: ;-)
Drugi wyznacznik ( na całe szczęście) z oczywistych powodów mnie nie dotyczy. :-D

magdalenka - 2012-08-29, 18:55

Czyżby Nigela dotyczyło to co anuszki nie dotyczy ;-)
Zapomniałam wyżej napisać ze oczywiście zapraszam Was gugowa rodzino :-)

Alicja - 2012-08-29, 19:01

anuszkaa napisał/a:
U nas w domu - zapraszam. :tak:


i w necie ;-)

anuszkaa - 2012-08-29, 19:10

Już kulce wysłałam zdjęcie. :tak:
daga100 - 2012-08-29, 19:55

A czy macie tak, że są dni, kiedy przyglądacie się swojemu dziecku i nie dostrzegacie tych stygamtów o których tu piszecie?Ja teraz mam chwile, kiedy nie dostrzegam, że Martyna może mieć zespół np patrzac na to zdjęcie http://www.fotosik.pl/pok...dd167ae26.html, ale ma tez takie momenty, kiedy przypatruje się jej z manią i doszukuje się ich na siłę. Nie mam już zaufania do swoich oczu,naoglądałam się tu Waszych cudownych dzieciaczków i teraz porównuje wciąż w głowie wygląd małej.
daga100 - 2012-08-29, 19:56

http://www.fotosik.pl/pok...fdd167ae26.html
julina - 2012-08-29, 19:59

Ja czasmi tak mam, wydaje mi się,że nic nie widzę u Bartka ZD , a czasem jak strzeli "tą swoją" minę to wypisz wymaluj Zd jak się patrzy :okular: :lol: :lol: . Kochana ty się nie zadręczaj tylko poczekaj na badania i wyniki :tak: :tak:
anuszkaa - 2012-08-29, 20:18

Piękna dziewczynka. :*
Dla mnie zupełnie zdrowa.
Badania rozstrzygną sprawę.

sobalinka - 2012-08-29, 21:01

:nnunu: tutaj ZD nie widzę :tak:
mamagugu - 2012-08-29, 21:31

Daga, ja już się pogubiłam. Czy wy czekacie na wynik kariotypu czy jeszcze nie robiliście badania? Tylko to ci da pewną odpowiedź. My tu ze zdjęć nie wywróżymy, na tym pierwszym jak dla mnie wyraźny zespół, na drugim z siostrą też, a na tym ostatnim już nie. Tak sobie możemy strzelać.
Moja Viola nie ma takiego zdjęcia na którym zespołu nie widać i generalnie ona ma wymalowane na twarzy, że w zespole gra, śpiewa i przytupuje. Ja się nie muszę doszukiwać. :-D Ja tego downa - przynajmniej jeśli chodzi o wygląd :okular: - w niej lubię, bez niego byłaby kimś zupełnie innym więc...



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group