To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Zakątek 21
Forum rodziców i przyjaciół dzieci z zespołem Downa. Porady, wsparcie, wymiana poglądów... Zespół Downa to nie koniec świata. Zajrzyj do nas - zobaczysz, że świat ma wesołe pomarańczowe barwy, a zupełnie blisko są ludzie gotowi Cię wesprzeć.

Stowarzyszenie "Zakątek 21" - Dystrybucja zakątkowych ulotek

kabatka - 2011-02-06, 09:24

Kochane :hyhy: piszcie proszę na info@zakatek21.pl
Bardzo mi miło, że piszecie do mnie na PW, ale jak dostaję po 20 pw codziennie w sprawie ulotek, to głupio mi nie odpisywać, a z drugiej strony: wiecie rozumiecie ;-)
Ulotki są w 4 częściach Polski - nie tylko ja je wysyłam, dzielimy się wysyłką :tak:

W najbliższych dniach wysyłkę będzie robiła Grażyna O. - na pewno napisze, do kogo poszło ile i wszystko będzie jasne :-) Cierpliwości :-)

A :arrow: na portalu możecie zobaczyć mapkę z zaznaczeniem, w jakie miejsca Polski ulotka już trafiła bądź za chwilę trafi :-)

ciborka - 2011-02-06, 13:21

kabatka napisał/a:

A :arrow: na portalu możecie zobaczyć mapkę z zaznaczeniem, w jakie miejsca Polski ulotka już trafiła bądź za chwilę trafi :-)

Białystok też potrzebuje Zakątka :tak: napisałam na info@ ;-)

Marzenia - 2011-02-06, 13:26

Gdańsk, Sopot, Gdynia, Pruszcz Gdański, Tczew też potrzebują ulotek. Ja też już napisałam
e-maila. :tak:

ewelkaa - 2011-02-06, 14:31

Z mapki wynika, że do nas już wysłane - więc czekam z niecierpliwością na paczuszkę :jupi:
moni30.30 - 2011-02-06, 16:10

Kraków też błyszczy na mapce :brawo: Tylko nie wiem czy to do mnie czy też do naszej sympatycznej Margolci ;-)
Grażyna O. - 2011-02-06, 19:45

moni30.30 napisał/a:
Kraków też błyszczy na mapce :brawo: Tylko nie wiem czy to do mnie czy też do naszej sympatycznej Margolci ;-)


Obydwie jesteście policzone, chyba że wystarczy przesłać do Margoli a później między sobą rozdzielicie?

BeataJ - 2011-02-06, 20:15

To i ja zgłosiłam zapotrzebowanie na 20 sztuk, a co tam ;-)
sylpa - 2011-02-06, 20:51

Zgłosiłam zapotrzebowanie dla Koszalina. :-)
dagi - 2011-02-06, 21:10

Fantastyczny pomysł już wysłałam wiadomość z prośbą o ulotki :-)
moni30.30 - 2011-02-06, 21:29

Grażyna O. napisał/a:

Obydwie jesteście policzone, chyba że wystarczy przesłać do Margoli a później między sobą rozdzielicie?


Grażynko szczerze mówiąc wolałabym osobno,bo naprawdę nie wiem kiedy się spotkam z Margolą..jak nam wiadomo Margolcia opuściła już granice miasta :lol:

Malenka75 - 2011-02-06, 22:42

świetny pomysł :jupi: :jupi: :jupi: :brawo: :brawo: czekam na paczuszkę - pozdrawiamy z Chojnic Asia
kacha_wawa - 2011-02-07, 01:02

Kurcze chciałabym chociaż jedną taką ulotkę, ale to szkoda papieru marnować i kasy. Nawet jakbym rozdała w szpitalach to i tak nikt by nie zrozumiał ;-) W Belfaście oprócz Olisia przyszło na świat tylko jedno polskie dziecko z ZD, a i to dziecko z rodzicami już jest w Polsce.
Margola - 2011-02-07, 04:39

Grażyna O. napisał/a:
moni30.30 napisał/a:
Kraków też błyszczy na mapce :brawo: Tylko nie wiem czy to do mnie czy też do naszej sympatycznej Margolci ;-)


Obydwie jesteście policzone, chyba że wystarczy przesłać do Margoli a później między sobą rozdzielicie?


Widzimy się 20 lutego, więc może do jednej z nas, dla oszczędności?

Edit: doczytałam, że Monia powątpiewa w nasze spotkanie. Moniu, ale ja jestem zmo-to-ry-zo-wa-na ;-)
Dogadamy się telefonicznie i damy znać, Grażynko.

Iga - 2011-02-07, 08:13

Ja oczywiście mam ale... dlaczego po najechaniu na znaczek na mapce nie pojawia się nazwa miejscowości ;-)

To ja przecież nie wiem, czy to Ropczyce, Kolbuszowa, Pilzno :lol:

Aśka - 2011-02-07, 08:47

To i ja chętna do pomocy! :tak:
W Lublinie "rozprowadzę", no i w swoiej mieścince też ;-)
Już wysyłam dane.



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group