To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Zakątek 21
Forum rodziców i przyjaciół dzieci z zespołem Downa. Porady, wsparcie, wymiana poglądów... Zespół Downa to nie koniec świata. Zajrzyj do nas - zobaczysz, że świat ma wesołe pomarańczowe barwy, a zupełnie blisko są ludzie gotowi Cię wesprzeć.

Teoretycznie o zespole Downa - zD i jego stopień "zaawansowania"?

Artur21 - 2011-02-07, 17:12

Już dajcie spokój oburzenie wyrażone, Boszka i Tuśka wypowiedzały się w temacie, bebe nie czuje jak widać takiej potrzeby a obserwator się nie boczy więc nie ma co roztrząsać niepotrzebnie ;-)
Kalinka - 2011-02-07, 17:26

Tobie Arturze to trzeba wybaczyć wszystko ;-) , ja rozumiem, ciąża, hormony szaleją :lol:
Artur21 - 2011-02-07, 17:37

Ja obserwatora nie atakowałem tylko mieszającą bez celu bebe czego zresztą więcej robić nie będę z kilku powodów.
Co do wybaczania trudno mi się z Tobą nie zgodzić, jak tak sobie pomyślę, przeanalizuję to z uwagi na wrodzony urok osobisty wybaczyłbym sobie to i owo... ;-) :lol:

Tuśka - 2011-02-07, 17:38

reni napisał/a:
Dziewczyny wstyd mi za Was :oops: i bardzi mi się nie podoba ,że tak potraktowałyście OBSERWATORA.Jak dla mnie nie było nic obraźliwego w jej wypowiedziach.Kto szuka nie błądzi...Ja sama póki nie miałam dziecka z zD byłam w tym temacie zielona.

Niech każdy wstydzi się sam za siebie, ok?

reni - 2011-02-07, 18:45

I po co Tuśka te docinki?
Tuśka - 2011-02-07, 19:04

Docinki?
To tylko rada...
Jak już Artur wyżej zauważył, dyskusja się odbyła, za swoją zbyt emocjonalną wypowiedź przeprosiłam. Po co więc i czego się wstydzisz?
Ja jak uznam, że mam się za siebie wstydzić to się zawstydzę w tej materii akurat samodzielna jestem.

reni - 2011-02-07, 21:25

Z mojej strony koniec i kropka.Nie mam ochoty na przepychanki słowne Tusiu bo to do niczego nie prowadzi,chyba ,że tylko do negatywnych emocji.Nie lubię i nie jestem uszczypliwa,więc wolę się wycofać.
sylpa - 2011-02-08, 14:30

Jako że lubię gorące dyskusje, z zaciekawieniem przeczytałam ostatnie wpisy i rzeczywiście, też nie widzę nic niestosownego w postach Obserwatora. :roll:

Też uważam, że trzeba cieszyć się z tego że kogoś interesuje temat i próbuje go zgłębiać. Tak więc życzę Małgosi powodzenia :spoko:



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group