To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Zakątek 21
Forum rodziców i przyjaciół dzieci z zespołem Downa. Porady, wsparcie, wymiana poglądów... Zespół Downa to nie koniec świata. Zajrzyj do nas - zobaczysz, że świat ma wesołe pomarańczowe barwy, a zupełnie blisko są ludzie gotowi Cię wesprzeć.

Stowarzyszenie "Zakątek 21" - Darowizna na cele statutowe

magdalenka - 2007-01-18, 14:54

O kurcze to ja w nieswiadomosci zyje :oops: ngdy bym nie pomyslala ze trzeba za taka przyjemnosc placic :cry:
Oczywiscie zrzucam sie :spoko: ,ale gdzie ten numer konta? i po ile?

Alicja - 2007-01-18, 15:06

magdalenka napisał/a:
O kurcze to ja w nieswiadomosci zyje :oops:


No... :-D


magdalenka napisał/a:
nigdy bym nie pomyslala ze trzeba za taka przyjemnosc placic :cry:


oj trzeba,trzeba
ale to dla naszego dobra i wygody
darmowe serwery mają niewiele mozliwości,no i te przeklęte rekamy,które doprowadzają do szału

magdalenka napisał/a:
Oczywiscie zrzucam sie :spoko: ,ale gdzie ten numer konta? i po ile?


Składka jest dobrowolna,na priv odezwie się do Ciebie Kabatka


:spoko:

Dagmara - 2007-01-18, 15:23

I ja też chętnie dorzucę coś od siebie. W końcu u dobrych psychologów wizyty nie są darmowe :-D A zbawienny i terapeutyczny wpływ Zakątka nie pozostaje bez znaczenia!!!
Basia - 2007-01-18, 19:09

A ja juz ze 100 razy miałam się spytać Kabatki o opłaty za serwer... Oczywiście skleroza nie boli :cry: ale mi głupio...
Słyszałam o tych opłatach bo pamiętam, że na innym forum też potrzebne było wsparcie...

Moniko prześlij mi proszę numer konta, chetnie się dorzucę

Mija dzięki za przypomnienie :spoko:

Sylwia M. - 2007-01-18, 19:30

I o mnie też nie zapomnijcie przy zrzutce pieniędzy, drogie koleżanki! :-D
Gosia - 2007-01-18, 20:29

Ja tez poprosze o numer konta,spytam sie siostry moze za mnie cos wylozy bo niewiem czy przelew z Niemiec sie oplaca.
Wołek - 2007-01-19, 07:46

Niestety przelewy zagraniczne - tzn z za granicy i te za granice - są bardzo kosztowne...
źródło - doświadczenie własne -

Nas też zawsze wujo prosi o takie przysługi, jak potrzebuje komuś w Polsce przelać kilka złotych.
(mieszka w Anglii, ale kraje UE mają ten sam problem z kosztami przelewów zagranicznych)

Anela - 2007-01-19, 09:04

to niestety prawda... za taki przelew mozna naprawde sporo zaplacic. sa wprawdzie juz przelewy tansze ale nie pewne do konca. ogolnie jest to dosc droga inwestycja.
Maciejka - 2007-01-19, 10:09

Ja również poprosze o nr konta
Gosia - 2007-01-19, 13:12

Macie racje ze to drogi interes z tymi przelewami,szkoda ze to takie drogie,dlatego siostra cos dla mnie wyskrobie ;-)
kabatka - 2007-01-19, 16:20

Norelko,
dziękujemy za pierwszę wpłatę

mija - 2007-01-19, 21:04

Sprawdź dobrze, Kabatko, bo wydaje mi się cóś, że ja byłam jednak pierwsza !
magda - 2007-01-19, 21:53

hmm, ja też już wysłałam.
GRADKA12 - 2007-01-19, 22:01

Kobitki, ja też poproszę o numer konta
kabatka - 2007-01-19, 22:30

mija napisał/a:
Sprawdź dobrze, Kabatko, bo wydaje mi się cóś, że ja byłam jednak pierwsza !


magda napisał/a:
hmm, ja też już wysłałam.


Spokojnie Dziewczyny, może po prostu jeszcze niezaksięgowane. Może Norelka wysyłała z tego samego banku, w którym ja mam konto, wtedy jest od razu. W poniedziałek pewnie będą :spoko:



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group