To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Zakątek 21
Forum rodziców i przyjaciół dzieci z zespołem Downa. Porady, wsparcie, wymiana poglądów... Zespół Downa to nie koniec świata. Zajrzyj do nas - zobaczysz, że świat ma wesołe pomarańczowe barwy, a zupełnie blisko są ludzie gotowi Cię wesprzeć.

Usprawnianie mowy - Internetowa poradnia logopedyczna

anuszkaa - 2011-05-31, 12:16
Temat postu: Internetowa poradnia logopedyczna
Znalazłam coś, co może zainteresować mamy mieszkające z dala od większych miast, te które mają trudności w dotarciu do logopedy.

E-logo-poradnia


Cytat:
E-logo-poradnia
To pierwsza w Polsce internetowa poradnia logopedyczna dla dzieci z wadami wymowy. Dzięki zastosowaniu nowoczesnej technologii dziecko może realizować profesjonalne gry logopedyczne w domu ze zdalnym nagrywaniem głosu. Wszystkie nagrania są odsłuchiwane i analizowane przez logopedę, który monitoruje pracę dziecka oraz zachęca do dalszych ćwiczeń. Zapraszamy do korzystania z nowoczesnej terapii logopedycznej!


http://elogo.edu.pl/

anuszkaa - 2011-06-14, 21:48

Zgodnie z informacją zamieszczoną w maju na stronie e-poradni, iż każde dziecko, które zaloguje się 1 czerwca, dostanie prezent - wczoraj pocztą przyszła do Ali świeta gra planszowa "Przygody na planecie e-Logos". Dołączone były piękne życzenia i wielki brokatowy wiatrak do ćwiczeń oddechu.

Gra raczej dla starszych dzieci. Ala grała z rodzeństwem wczoraj, grała dzisiaj... pewnie jutro też.
Ktoś też dostał?

Tin - 2012-10-11, 15:24

100zł za miesiąc to trochę dużo, nie wydaje Wam się? ;-) No ale skoro fajne. A czy któryś z tych pakietów jest dla małych szkrabów (do 2 lat), czy wszystkie na poziomie wibrującego "r" i "dż"?
anuszkaa - 2014-01-21, 23:54

Pobawcie się z Mi w logopedyczne gry.
Serwis MiMowa.pl

mamagugu - 2014-01-22, 12:52

Nie mogę tam znaleźć żadnej darmowej gry. Wszystko jest w ramach abonamentu, nie ma nic na wyprobowanie?
kropeczka - 2014-01-22, 12:58

Możesz wypróbować :arrow: tu klikając na kolorowe znaczki.
anuszkaa - 2014-01-22, 13:48

Uważam, ze serwis jest świetny! Zawsze szukałam przykładów ćwiczeń logopedycznych, które dzieci mogłyby wykonywać z bohaterami filmów, czy bajek. No i znalazłam, tyle, że dla nas za późno. Dlatego wkleiłam, myśląc, że inni chętnie by skorzystali. Cena abonamentu niewygórowana.
mamagugu - 2014-01-22, 20:38

Anuszka, ale ja nie z pretensjami. :* Bardzo fajna ta strona, tylko co kliknę to mi wyskakuje okienko o abonamencie. Myślałam, że wiesz, która gra jest darmowa, na wypróbowanie.
anuszkaa - 2014-01-23, 00:42

Kropeczka podała linka do darmowych gier. Nie otwiera Ci się?
A tu masz to, co uważam za najfajniejsze - ćwiczenia (dwa darmowe).
Dzieci nie chcą z mamą w domu ćwiczyć, więc mogą poćwiczyć z bohaterką serwisu. :tak:

mamagugu - 2014-01-23, 10:51

Te się otwierają, te od kropeczki nie, we wszystkich wyskakuje okno o abonamencie. Dziękuję, :* pokażę dziewczynom jak wrócą ze szkoły. :-)
Mirela - 2016-08-29, 10:07

Jeżeli jednak macie możliwość zabrania dziecka np. do Wrocławia- polecam
Proszę zapoznać się z regulaminem forum- groszek



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group