To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Zakątek 21
Forum rodziców i przyjaciół dzieci z zespołem Downa. Porady, wsparcie, wymiana poglądów... Zespół Downa to nie koniec świata. Zajrzyj do nas - zobaczysz, że świat ma wesołe pomarańczowe barwy, a zupełnie blisko są ludzie gotowi Cię wesprzeć.

Suplementacje i leki - Zielona herbata

groszek - 2023-04-21, 21:29

Przecież to napisał zaraz po konferencji i zacytował po angielsku, żeby nawet korzystając z tłumacza google można było wiedzieć.
Iga - 2023-04-21, 21:47

Napisałas "linki" w liczbie mnogiej. Cytat był jeden. Więc pytam czy w linkach coś się zmieniło, np. na plus skoro tyle tych wniosków.
groszek - 2023-04-22, 08:42

Jak tak długo nad tym pracuje to będzie jasno i wszystko podane na tacy i dostępne do przeczytania dla chętnych na stronie Maksa ( choć wątpię by ktoś przez to przebrnął)
szałwia - 2023-04-22, 08:53

groszek napisał/a:
Ma już 7 stron i ja będę to musiała przeczytać :czytaj: :doh:

Widzicie jak ta emotka mówi : CZY TAJ TO ! :lol:
A ja się tez chetnie z tym materiałem zapoznam :-)

gr0szek - 2023-04-22, 09:52

Iga napisał/a:
Napisałas "linki" w liczbie mnogiej. Cytat był jeden. Więc pytam czy w linkach coś się zmieniło, np. na plus skoro tyle tych wniosków.


Są 3 badania kliniczne (ukończone) nt. EGCG i zD. O trzech mówiła dr Zowczyk-Drabarczyk. Oceniam/opisuję (już opisałem/oceniłem) trzy badania i publikacje, w których znajdują się wyniki. Plus - chcę zrobić krótki wstęp o statystyce - bo to jest klucz do weryfikacji hipotez badawczych.



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group