To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Zakątek 21
Forum rodziców i przyjaciół dzieci z zespołem Downa. Porady, wsparcie, wymiana poglądów... Zespół Downa to nie koniec świata. Zajrzyj do nas - zobaczysz, że świat ma wesołe pomarańczowe barwy, a zupełnie blisko są ludzie gotowi Cię wesprzeć.

Stowarzyszenie "Zakątek 21" - Głosowanie na Zakątkowy Blog Roku

emka205 - 2012-06-21, 22:38

ja się waham między 5-cioma, więc się nie wciągam i nie głosuję, bo mi ciężko wybrać.
vagabunda8 - 2012-06-21, 22:50

emka205 napisał/a:
ja się waham między 5-cioma, więc się nie wciągam i nie głosuję, bo mi ciężko wybrać.


To zrób wyliczankę "enticzek penticzek, czerwony stoliczek...."

emka205 - 2012-06-21, 22:51

vagabunda8 napisał/a:
emka205 napisał/a:
ja się waham między 5-cioma, więc się nie wciągam i nie głosuję, bo mi ciężko wybrać.


To zrób wyliczankę "enticzek penticzek, czerwony stoliczek...."


nie mam sumienia :nie:

ewelin27 - 2012-06-21, 22:53

Może pooglądaj na nowo i wtedy może będzie łatwiej podjąć Ci decyzje :?:
groszek - 2012-06-24, 13:26

Zagłosowałam i zobaczyłam, że do końca glosowania tylko 1 dzień 10 godzin i ileś minut a mój głos dopiero 52....czyli tylko 52 osoby zagłosowały...tak nas mało
violissima - 2012-06-24, 16:44

Moje serce już dawno skradł jeden blog i pozostalam mu wierna...
gr0szek - 2012-06-24, 18:49

Jest "już" nas (głosujących) 63. Co się dzieje - "do boju" - czas goni!
ewelin27 - 2012-06-24, 19:51

Właśnie strasznie mało osób zagłosowało raptem 65 :shock:
Głosujcie :spoko:

ewelkaa - 2012-06-24, 21:04

Bo mało osób wchodzi w ten wątek..
Szkoda, że ogłoszenie nie zostało od razu umieszczone na stronie głównej forum - tak jak jest teraz.. na pewno głosujących było by więcej...

magura - 2012-06-24, 23:05

Wiesz, Ewelino, według mnie powody są niestety zgoła inne ale już nie będę pisał...znowu wyjdzie mi coś nie tak ;/ Jak chciałem zachęcić to wyszło, że obrażam...a wynik niestety mówi sam za siebie. Ale mamy czas to jeszcze zmienić - czytajcie blogi i klikajcie! One są naprawdę tego warte :tak:
ewelkaa - 2012-06-24, 23:15

Oj tam, oj tam pisz Lisu co uważasz :spoko: ja tam chętnie Twoje zdanie poznam ;-) i myślę, że nie tylko ja :roll:
magura - 2012-06-24, 23:34

Kiedy tutaj chodzi o prosty głos - cała reszta to kwestia prywatna. W moim przypadku akurat nie bo jestem jurorem i wypowiadać się bardziej konkretnie nie mogę ale po konkursie oczywiście będziemy wyciągać wnioski na przyszłość, przyjmować sugestie od Was i obmyślać nową formułę na przyszłe edycje bo nadal sądzę, że wiele osób, które "nie podjęły rękawicy" z powodzeniem ruszy w konkury w przyszłości :-)

Jest jeszcze czas by podczytać konkursowe blogi i wybrać ten, który według Was jest najbardziej wartościowy.

Ewelko - gratulacje z okazji Twojego 3000 postu! :jupi:

kacha_wawa - 2012-06-24, 23:41

Ja zagłosowałam bodajże dwa dni temu, ale muszę przyznać, że miałam spory dylemat. Szkoda, że nie można oddać np. 3 głosów ;-)
emka205 - 2012-06-24, 23:51

kacha_wawa napisał/a:
Szkoda, że nie można oddać np. 3 głosów ;-)


albo i 5 :-)

zula - 2012-06-25, 09:02

Ja nie miałam problemów z wyborem.Nie znam osobiście ani jednej z autorek i myślę ze dokonując wyboru byłam obiektywna.U mnie wszyscy mieli równe szanse.Niemniej jednak spodobał mi się jeden wpis.Był jak dla mnie takim bodźcem i zagłosowałam :lol:

A tak na marginesie to muszę dodać moje spostrzeżenie Ostatnio w Onecie podglądałam różne blogi i jestem zszokowana.Bardzo duża część autorek pisze tylko o rehabilitacji dziecka(były to różne dzieci nie tylko z Zd)Zupełnie tak jakby to dziecko żyło tylko i wyłącznie dzięki ćwiczeniom ,rehabilitacji i nie miało swojego innego życia I wcale się nie dziwie że jeśli czytelnik który to czyta to myśli ze wychowując chore dziecko to pasmo cierpień a matka to męczennica.W części blogów to mi przed oczami stawały cyfry.Gdzie nie klikam tam nr konta a to na darowizny a to jeden procent.W jednym blogu to nawet przy prawie każdym wpisie(niezły chwyt marketingowy ;-) )
I tak szczerze to najfajniejsze są wszystkie zakątkowe blogi.Są o takim normalnym codziennym życiu z osobą niepełnosprawną przy swoim boku.Raz jest podpórkę ,raz z górki ale tak jest w życiu :spoko: Najfajniejsze jest w nich to, że widać tam szczęście i zupełną akceptację sytuacji.
Dla autorek :*



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group