To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Zakątek 21
Forum rodziców i przyjaciół dzieci z zespołem Downa. Porady, wsparcie, wymiana poglądów... Zespół Downa to nie koniec świata. Zajrzyj do nas - zobaczysz, że świat ma wesołe pomarańczowe barwy, a zupełnie blisko są ludzie gotowi Cię wesprzeć.

Stowarzyszenie "Zakątek 21" - Głosowanie na Zakątkowy Blog Roku

mo_nik - 2012-06-26, 20:51

Gratulacje mojej Siostrze,mój głos oczywiście poszedł w wiadomą stronę.Ale gdybym miała drugi, to zagłosowałabym na blog pani Grazyny.Uwielbiam Anetę i często tam zagladam.Pani Grażyno proszę ucałować córkę ode mnie:)
ciborka - 2012-06-26, 20:58

ani chybi założymy fanklub Anety ;-)
Lusi - 2012-06-26, 21:02

Ciborko, gratulacje kochana :* Grażynko, dla Cienie też uściski :* Zresztą wszyscy, którzy przystąpili do konkursu jesteście wspaniali :prosze: Fajnie jest czytać i oglądać Wasze blogi, nie zawsze i nie wszędzie zostawiam komentarz ale lubię je czytać i przeglądać :-)
ewelin27 - 2012-06-26, 21:09

Gratulacje Ciborko :* zresztą wszyscy piszecie super swoje blogi :spoko:
martas - 2012-06-26, 21:16

Już nic więcej do napisania dziewczyny nie zostawiły ;-) Ja dodoam od siebie, że mimo że blogi o podobnej tematyce, to każdy z nich ma swój jedeyny niepowtarzalny styl, tak jak różne są dzieciaki i rodzice podchodzący do ich niepełnosprawności. Ciborko wielkie gratulacje! Jakże zasłużone I-sze miejsce! Grażyno jak widzisz opisywannie życia Anetki i Waszego jest tutaj dla nas sprawą bardzo ważną. Ja też strasznie lubię Wasz blog!
Wszystkim biorącym udział w konkursie wielkie brawa i buziaki :*

grażyna - 2012-06-27, 07:38

Dziękuje za dobre słowa( i głosiki :-D ). Na początku się zastanawiałam, czy w ogóle ktoś to czyta, poza mną :-? . O ile blog Ciborki był moim prywatnym faworytem, to mój wynik był przyjemnym zaskoczeniem.
Gratulacje należą się wszystkim piszącym blogi :tak: . Wpadam często i podczytuję nowinki, i widzę, że każdy jest inny i ze swoim klimatem. I na pewno każdy wymaga od autora sporo czasu i zaangażowania. Wiem coś o tym, i o walce z problemami technicznymi też :lol: ;-) .

vagabunda8 - 2012-06-27, 09:26

Już dawno optowałam za powstaniem fan-klubu Anety :] :* Ja ją po prostu kocham. Ale Grażynka, wielką sztuką jest przenieść to wszystko na klawiaturę i w tak ciekawy sposób opisać. :nzastanawianie: może i ja zacznę pisać blog o Antku? Tylko czy można pisać blog, nie wklejając zdjęć? Kosmita jest nieubłagany.
klooocuszek - 2012-06-27, 09:47

Gratuluję wszystkim blogerkom :spoko: Ciborko i Grażynko, wyniki fantastyczne, zasłużyłyście :brawo:
Malaga - 2012-06-27, 10:27

Ciborko, wielkie gratulacje :brawo: :brawo:
agajagoda - 2012-06-27, 10:29

Dla wszystkich gratulacje za super blogi :spoko: Ciborka , Grażyna dla Was największe brawa :jupi: :jupi: :jupi:
Grażyna O. - 2012-06-27, 10:51

Gratuluję dziewczyny :brawo: wspaniała robota, oswajacie problem i o to właśnie chodzi :spoko:

vagabunda8 napisał/a:
..... :nzastanawianie: może i ja zacznę pisać blog o Antku? Tylko czy można pisać blog, nie wklejając zdjęć? Kosmita jest nieubłagany.

Można :tak: więc do dzieła.

groszek - 2012-06-27, 12:58

zamiast zdjęć możesz wklejać rysunki :spoko:
grażyna - 2012-06-27, 14:11

Albo zdjęcia artystyczne :lol: . To znaczy artystycznie zamazane, wycieniowane, przedstawiające rzeczy, a nie przedmioty, krajobrazy z wycieczek...itp. itd.
Ale te rysunki to groszka to super pomysł. Blog- komiks.
Już "widzę" taki blog :tak: . A więc zaczynaj teraz, za rok będzie jak znalazł.

gosiulkat - 2012-06-27, 20:51

Chciałam podziękować wszystkim, którzy na mój blog głosowali. Byłam bardzo mile zaskoczona, że aż 8 głosów dostałam. Jestem z wami nie długo i jest mi bardzo miło z tego powodu :prosze: :prosze: kłaniam się w podzięce za uznanie i czytanie.
vagabunda8 - 2012-06-28, 10:46

Chyba macie rację. Ania i Grażynka dziękuję za podpowiedzi. Prawdopodobnie zacznę po wakacjach, w wakacje będę pisała "na brudno" .


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group