To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Zakątek 21
Forum rodziców i przyjaciół dzieci z zespołem Downa. Porady, wsparcie, wymiana poglądów... Zespół Downa to nie koniec świata. Zajrzyj do nas - zobaczysz, że świat ma wesołe pomarańczowe barwy, a zupełnie blisko są ludzie gotowi Cię wesprzeć.

Stowarzyszenie "Zakątek 21" - Eksperci na IV Zlocie - zagłosuj w ankiecie

kabatka - 2012-02-08, 21:55
Temat postu: Eksperci na IV Zlocie - zagłosuj w ankiecie
Chcielibyśmy Was zapytać, z jakim ekspertem/ekspertami najchętniej spotkalibyście się podczas IV Zlotu. Ankieta ma charakter poglądowy - nie możemy obiecać, że konkretnie tego eksperta uda nam się zaprosić (nauczeni doświadczeniem zeszłorocznym, kiedy to bardzo zależało nam na dietetyczkach, ale niestety mimo zabiegów, pomysł nie wypalił). Możemy jednak obiecać, że przede wszystkim Wasze opinie będą brane pod uwagę podczas wyboru części warsztatowej na Zlocie.

Zachęcam do głosowania w ankiecie! Jeśli nie ma zawartej jakiejś propozycji, a może macie jakiś pomysł wart uwagi - wpiszcie w tym wątku :tak:

aniak - 2012-02-08, 22:09

A można na dwóch ekspertów głosować ?
grażyna - 2012-02-08, 22:11

No i co ja mam zaznaczyć jak wszystko mnie interesuje? No może suplementacja najmniej..
Tak wielu rzeczy jestem ciekawa.

kabatka - 2012-02-08, 22:14

aniak napisał/a:
A można na dwóch ekspertów głosować ?


Aniu, no niestety - ankieta na forum daje możliwość jednego głosu. Ale napisz ew. jeszcze w poście, kim byłabyś ponadto zainteresowana np. na 2. miejscu :-)

zula - 2012-02-08, 22:16

Nasuwa mi się taka myśl a raczej pytanie czy to o asertywności ma dotyczyć się dzieci czy dorosłych? ;-)
kabatka - 2012-02-08, 22:19

zula, rodziców - to bardzo przydatna umiejętność np. w kontaktach z lekarzami ;-)
aniak - 2012-02-08, 22:22

No to już jedno zagłosowałam, ale byłabym jeszcze zainteresowana suplementacją i endokrynologiem.
grażyna - 2012-02-08, 22:31

A więc ja też zaznaczyłam jedno,ale jeszcze bym chciała:
- o prawidłowej diecie i zdrowym sposobie odżywiania dzieci z zespołem Downa
- o asertywności(zwłaszcza w stosunku do lekarzy :okular: ale i do własnego dziecka)
- o seksualności
- endokrynologa

mamagugu - 2012-02-08, 22:36

Zagłosowałam na psychologa ale na drugim miejscu zaznaczyłabym endokrynologa. :-)
klooocuszek - 2012-02-09, 22:06

Ja też zagłosowałam na psychologa, ale kurcze wszystko może być ciekawe :tak:
agajagoda - 2012-02-10, 20:36

Ja zaznaczyłam psychologa , ale asertywność też by mnie interesowała
groszek - 2012-02-11, 19:10

zaznaczyłam psychologa, ale może o asertywności też by mi się przydało
bo o diecie mogę kupić u BK poradnik, endokrynologa mam w czwartek.
Ponieważ u nas bardzo dobrze rozwija się wątek o czymś z niczego, może jakieś takie babskie warsztaty ?

klooocuszek - 2012-02-11, 20:31

groszek napisał/a:

Ponieważ u nas bardzo dobrze rozwija się wątek o czymś z niczego, może jakieś takie babskie warsztaty ?


O tak! :tak:

edit: Kabatko, a ilu ekspertów planujecie zaprosić? Ja na drugim miejscu bym o diecie lub suplementacji zaznaczyła, teraz tak myślę... :nzastanawianie:

kabatka - 2012-02-12, 17:14

groszku babskie warsztaty będą - to jakby poza tym pyt., bo to będzie czysta przyjemność. Będziemy jeszcze wszystko dogadywać z Boszką, prawda Bożenko? :-)

klocuszku, nie wiemy jeszcze czy 1 czy 2 ekspertów. Nie chcemy przeładować programu, bo mamy tam też odpocząć, mieć czas pogadać, pójść na spacer itd. Na pewno będzie jak co roku bal dla dzieciaków, mamy miejsce na ognisko - więc to też warto wykorzystać :-) Na razie wpisujemy w plan i zobaczymy, jak się wszystko ułoży.

boszka59 - 2012-02-12, 20:36

Tak warsztaty dla urody jak najbardziej są w planach.


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group