To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Zakątek 21
Forum rodziców i przyjaciół dzieci z zespołem Downa. Porady, wsparcie, wymiana poglądów... Zespół Downa to nie koniec świata. Zajrzyj do nas - zobaczysz, że świat ma wesołe pomarańczowe barwy, a zupełnie blisko są ludzie gotowi Cię wesprzeć.

Downoteka - Biblioteka zakątkowa - Downoteka - Porozmawiajmy o książkach

kamienna - 2015-11-05, 19:52

Oczywiście, że podałam swój adres. Dwie ksiazki już doszły.

Jak długo można trzymać książkę?

kabatka - 2015-11-06, 08:55

Pkt 8 :arrow: regulaminu - 2 miesiące.
groszek - 2015-11-06, 13:53

renia33 napisał/a:
Podałaś adres swój w Downotece? Jeśli tak, to czekaj cierpliwie, aż ten ktoś przeczyta książkę. A jeśli będzie miał ją do ciebie wysłać, przy tej książce pojawi się czerwone okienko, że ten ktoś pobrał twój adres z bazy danych...
A propos... jak długo może być takie czerwone okienko? Bo przy interesującej mnie pozycji widnieje już chyba z miesiąc, albo i dłużej...a książki nie widać..


Podaj tytuł sprawdzimy

czerwone okno pojawia się jak ktos pobierze adres do wysyłki. U niego wtedy znika komunikat ze przetrzymuje. Jesli pobrał a nie wyslal to nie kliknąl - wyslane, więc caly czas jest czerwone
Apeluję o więcej empatii w korzystaniu z Downoteki tj wysyłanie książek osobom które na nie czekają, nie przetrzymywanie i trzymanie się regulaminu wypożyczeń to niby tak niewiele, a jednak duże ułatwienie dla wszystkich

renia33 - 2015-11-06, 22:24

Chodzi o : Rodzeństwo osób z niepełnosprawnością
[Z21-0098]

Nie wiem,może się czepiam... Napisałam priva, nie odpowiada; a ja chciałam się tylko zorientować, co i jak... :-)

efcia - 2016-05-19, 19:04

Czy jest jeszcze szansa by czekać na"To ja ci mamo poczytam"?
groszek - 2016-05-19, 21:24

Poprosiłam jedną naszą koleżankę, żeby przypomniała mafrze , że my czekamy na te książki, ale nie mam wiadomości zwrotnej...
Jest szansa, jeśli stowarzyszenie je zakupi. Jestem skłonna kupić do Downoteki .

Iga - 2016-05-19, 21:56

Zaraz Ci Anno napiszę do mafry. A jak nie zapomnę to jutro zadzwonię.

EDIT: Mówi, że jutro. Ale na śpiąco. Więc może pomyśli rano, że to był sen.

groszek - 2016-05-21, 16:01

Dzięki za wsparcie.
mafra - 2016-05-25, 10:30

Wysłałam książki do Ani Groszek. I książki pani Marii Trojanowicz-Kasprzak "Czytam globalnie", cz.1-3, w ramach zadośćuczynienia.
Przepraszam.

groszek - 2016-05-27, 16:12

Dziękuję , książki własnie doszły.
Postanowiłam podzielić tę serię na 3 części , żeby był impuls to odsyłania i pożyczania następnych części poziom 0 to książeczki z onomatopejami 1-8
0/1) Kap, kap
0/2)Eooo, Eooo
0/3)Wrrr
0/4)A-psik
0/5)Ha!Ha!
0/6)Miauu
0/7)Buu
0/8)kap, kap
Poziom O ma stary numer Z21-0069kolejkę zostawiam bez zmian, chyba, że chcecie , żebym ją podzieliła, ale pomyślałam,że Ci którym zależy na tych książeczkach mogą się już sami wpisać na listę, jak do wieczora to zrobicie to jeszcze zdążę przed turnusem Wam wysłać !!!


PoziomIa to 1-7 książęczek numer Z21-0134
Ia/1 Jaś , Maja , Olo
ia/2Wąs
Ia/3Jemy
Ia/4 On, Ona, Ono
Ia/5Coś
Ia/6 Iza,Jaś i Tort
Ia/7 osa i bąk

Poziom Ib to ciąg dalszy książeczki od 8-14 numer Z21-0135

Ib/8 kot Olo
Ib/8 żuk
Ib/10 Puk, puk
Ib/11wąż
Ib/12Jeż
Ib/13Coś czy ktoś
Ib/14 Dzik i Dżem

Czytam globalnie część 1, 2, 3, numer Z21-0136 nowość od Mafry
cz1 Jaś i Maja
cz2 Emu i Dodo
cz3 Miś i but

książki już wprowadzone do Downoteki można się zapisywać...

edyta.editt - 2017-11-05, 20:34

Jestem zapisana na książkę "Żółte kółka" od...hoho...
Jak tylko przecztała cała nasza rodzinka zapisałam się na kolejną...z myślą przeczytania dzieciom w przedszkolu.
Niestety Amela zakończyła edukację,w przyszłym roku kończy Antek i książka nie dotarła.Czy ma ktoś zbędną,bądź mógłby nam pożyczyć?
Zależy mi na przeczytaniu jej dzieciom,a niestety nie mogę nigdzie kupić.

groszek - 2017-11-06, 10:43

Ja mam prywatną .Wyślij adres na priv to Ci pożyczę.
groszek - 2017-12-27, 20:48
Temat postu: Innowacje w Downotece
Gr0szek rozbudował okno- pokaż opis o możliwość pisania swoich komentarzy. Zachęcam wszystkich do dzielenia się wrażeniami , czy przemyśleniami na temat przeczytanych książek.
:spoko:

Wszystkie pozycje książkowe maja już opisy



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group