To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Zakątek 21
Forum rodziców i przyjaciół dzieci z zespołem Downa. Porady, wsparcie, wymiana poglądów... Zespół Downa to nie koniec świata. Zajrzyj do nas - zobaczysz, że świat ma wesołe pomarańczowe barwy, a zupełnie blisko są ludzie gotowi Cię wesprzeć.

Próbownik - Ramki do fotek

basia_s - 2009-11-29, 09:32

Lilly815 jesli naprawdę jesteś autorką tego kalendarza to przepraszam ale ja takich informacji nie widziałam. Takich kalendarzy (ramek, bo ten kalendarz to zwykła ramka ,poprostu tło jest kalendarzem) jest w sieci tysiące i każdy może je sciągnąć na dysk. Proponuję podpisywać je np w prawym dolnym rogu swoim logo, nazwiskiem itp. tak jak to robią inne serwisy.

Z drugiej strony post wygląda mi na reklamę

Lilly815 napisał/a:

Robię kalendarze na zamówienie (oczywiście za nie wygórowaną opłatą) zainteresowanym chętnie odpowiem na wszelkie pytania GG 11059354.

renia3000 - 2009-11-29, 22:58

Widziałam dokładnie taki sam kalendarz w internecie i kilka innych podobnych. I pod żadnym z nich nie ma napisane kto jest autorem .
gosia73 - 2011-07-23, 19:43

znalazłam fajną stronkę do przerabiania zdjęć na stare:

http://labs.wanokoto.jp/olds

efekt wygląda tak

Alicja - 2011-07-23, 20:18

Dzięki :*
magura - 2011-07-25, 12:22

Istotnie ciekawa sprawa chociaż szkoda, że nie ma jakiegoś zmiennego algorytmu. Wszystkie fotki otrzymują ten same zestaw atrybutów (te same skazy, ziarno, odbarwienia). Ale i tak coś więcej niż jedynie samo odbarwienie. Dzięki :prosze:


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group