To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Zakątek 21
Forum rodziców i przyjaciół dzieci z zespołem Downa. Porady, wsparcie, wymiana poglądów... Zespół Downa to nie koniec świata. Zajrzyj do nas - zobaczysz, że świat ma wesołe pomarańczowe barwy, a zupełnie blisko są ludzie gotowi Cię wesprzeć.

Rehabilitacja ruchowa - Hulajnoga

klooocuszek - 2014-04-02, 16:35

Nasza mini micro stoi w kącie i się kurzy ;/ Mamy zieloną, więc może młodsza siostra skorzysta...

Super, że Marceli się przekonał :roll:

Mewa - 2014-04-02, 20:23

My dokupiliśmy drugą niebieską, żeby nie było kłótni. Niestety, producent zmienił odcienie kolorów, więc wyraźnie widać, która jest stara, a która nowa i wiadomo, kto jeździ na nowej ;-) . Honia, tu u Marcelka wyraźnie zadziałała chęć naśladowania siostry -- dziękuję Bogu, że ostatnio takie aspiracje miewa, bo wydawało mi się do teraz, że to ona wiecznie jego będzie chciała naśladować, a on będzie zawsze typem mającym w poważaniu to, co robią inni. Może Kuba się zachęci w tym roku, jak zobaczy kolegów jeżdżących przy placu zabaw?
Mewa - 2014-06-11, 23:10

Wygrzebałam u mamy starą hulajnogę mojego brata i dzisiaj przejechaliśmy we troje jakieś 300 metrów razem. Marcelkowi nie szło jeszcze jakoś rewelacyjnie, co chwilę spadał z hulajnogi, albo zjeżdżał z chodnika, ale jechał, nie porzucił swojego sprzętu, sprowadzał go na dobrą drogę i próbował dalej. Bezcenne :jupi: . Oczywiście to wszystko wśród ochów i achów jak fajnie jechać razem. Kasia tylko jeszcze mnie pouczyła, że muszę się moją hulajnogą z tatusiem podzielić ;-) .
efcia - 2014-06-12, 08:09

Ania a jeździł na dwóch kółkach z tyłu czy na tej tradycyjnej z jednym?
Mewa - 2014-06-12, 14:01

Ma dwa kółka z przodu, a jedno z tyłu akurat. W każdym razie hulajnoga jest stabilna.
efcia - 2014-06-13, 19:45

Ooo, takiej jeszcze nie widziałam :?:
kabatka - 2014-06-13, 20:35

No dwa z przodu, jedno z tyłu ma Mini Micro właśnie :-) polecane na początku wątku.
efcia - 2014-06-13, 23:54

Dzięki Monika,
u nas nikt w okolicy z takiej nie korzysta.

mamagugu - 2014-06-14, 00:01

To jest najlepsza hulajnoga. :-)


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group