To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Zakątek 21
Forum rodziców i przyjaciół dzieci z zespołem Downa. Porady, wsparcie, wymiana poglądów... Zespół Downa to nie koniec świata. Zajrzyj do nas - zobaczysz, że świat ma wesołe pomarańczowe barwy, a zupełnie blisko są ludzie gotowi Cię wesprzeć.

Stowarzyszenie "Zakątek 21" - Podziękowanie

zula - 2012-08-10, 13:53
Temat postu: Podziękowanie
Bardzo dziękuję całemu Stowarzyszeniu Zakątek 21 oraz firmie First za miłą niespodziankę jaką przygotowali mi w związku z wzięciem udziału w konkursie na Zakątkowy Blog Roku.
Jestem bardzo wzruszona,zaskoczona i jednocześnie bardzo mnie uszczęśliwiła niespodzianka.


BARDZO DZIĘKUJĘ!!!BARDZO DZIĘKUJĘ!!! BARDZO DZIĘKUJĘ!

Margola - 2012-08-10, 14:30

cała, a przynajmniej pół przyjemności, po naszej stronie :-)
affelti - 2012-08-10, 15:31

I ja otrzymałam dzisiaj miłą niespodziankę od firmy First, zastanawiałam się jak głupia skąd ten upominek :nzastanawianie: Widzę że Zula też otrzymała niespodziankę od tej firmy. Byłam prawie pewna że to jakaś pomyłka. Napiszcie mi czy też mam się cieszyć, czy czekać aż ktoś się po nią jednak upomni :roll:
Margola - 2012-08-10, 15:32

Co dostałyście, to Wasze :lol:
affelti - 2012-08-10, 15:36

W takim razie dziękujemy :prosze: , tym bardziej że nasz blog nie otrzymał żadnego głosu :oops:
groszek - 2012-08-10, 15:55

affelti napisał/a:
... tym bardziej że nasz blog nie otrzymał żadnego głosu :oops:


to tak na prawdę o niczym nie świadczy :papa:

Lusi - 2012-08-10, 16:10

Sponsor okazał się tak niesamowity, że postanowił uhonorować wszystkich startujących w konkursie :-D Jeszcze raz gratulacje dla uczestników i podziękowania dla firmy First :prosze:
magura - 2012-08-10, 20:34

Tym bardziej, że wszystkie zgłoszone blogi, bez wyjątku, są wyjątkowe na swój sposób. Pięknie by było by to pisanie nie ustało i na przyszły rok wpisów do oceny, a tym samym historii dni (nie)codziennych było coraz więcej. :spoko: Jako bloger sam wiem, że to nie jest bynajmniej proste - znaleźć czas na wpisy. ;/
gosiulkat - 2012-08-10, 20:40

Ja również dostałam swój prezent za, który bardzo dziękuję. Jak to miło coś dostać :prosze:
mm - 2012-08-10, 20:49

Wszystkim blogowiczom serdecznie gratuluję :brawo:
ciborka - 2012-08-10, 22:48

a ja dziękuję za sokowirówkę :prosze: dziś pracowała pełną parą :-)
ewelkaa - 2012-08-13, 12:39

Dziś udało mi się zsynchronizować z kurierem i w końcu odebrałam upominek.. Dziękuję :-D
nefre - 2012-08-27, 15:56

Do nas kurier dotarł tuż przed samym wyjazdem nad morze... w pierwszej chwili chciałam mu oddać tą paczkę, sądząc, że to pomyłka.. dopiero po przeczytaniu po raz kolejny zamieszczonego w paczce liściku, dotarło do mnie, że to prezent w ramach podziękowań za udział w konkursie..

Serdecznie dziękuję - jest mi bardzo miło :* :jupi: :jupi:

Margola - 2012-08-27, 17:03

Kochane blogowiczki, mamy dla Was nowe zadanie: opiszcze pierwszą albo najlepszą potrawę, jaką zrobiłyście z zakątkowym AGD :eat:

strasznie jesteśmy ciekawi :lol:

A potem podajcie tu linki do Waszych notek, to zachęci Zakątkowiczów do zaglądania dlo blogów!

kabatka - 2012-08-27, 21:35

A Tusia niech napisze, czego pierwszy raz słuchała na sprzęcie ;-) Ja wiem, ale niech sama napisze ;-)


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group