To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Zakątek 21
Forum rodziców i przyjaciół dzieci z zespołem Downa. Porady, wsparcie, wymiana poglądów... Zespół Downa to nie koniec świata. Zajrzyj do nas - zobaczysz, że świat ma wesołe pomarańczowe barwy, a zupełnie blisko są ludzie gotowi Cię wesprzeć.

Stowarzyszenie "Zakątek 21" - Zloty, zloty, ach te Zloty

aniak - 2012-08-28, 13:32
Temat postu: Zloty, zloty, ach te Zloty
kabatka napisał/a:
Ale - następny zlot w następnym roku - z tym że na pewno dalej od Wawy niż tegoroczny :cool2:

:arrow: stąd

Monika, Sanok czy Świnoujście :wow: ? ;-)
Aha, jeszcze Jelenia Góra :lol:

grażyna - 2012-08-28, 13:34

Tylko proszę.... nie za granicą :lol:

Mazur jeszcze nie było :nzastanawianie: .

ewelin27 - 2012-08-28, 13:44

Może coś w naszych rejonach :?: Istebna,Wisła,Brenna :lol: albo gdzieś niedaleko :lol:
Margola - 2012-08-28, 13:46

W tamtych rejonach (relatywnie tamtych :lol: ) już było....
ewelkaa - 2012-08-28, 13:48

Ja bym proponowała Małopolskę ;-) przecież u nas tak pięknie jest :-D

Prawda Margolu :cool2:

Margola - 2012-08-28, 13:50

O ile nie najpiękniej :tak:
grażyna - 2012-08-28, 13:55

:<
ewelkaa - 2012-08-28, 13:58

Oj tam oj tam Grażyna focha nie strzelaj ;-) w ustce byłaś ? w Czachówce byłaś? w Sielpii byłaś? ;-) to do nas też byś dojechała :-D
kabatka - 2012-08-28, 14:03

Wiedziałam, że zagrzeje Was moja zajawka o następnym zlocie :lol:

Spoko koko - myślimy intensywnie i prowadzimy (już!) rozeznanie terenu :tak:

Margola - 2012-08-28, 14:05

Zawsze możecie rozeznać jakieś ośrodki i podesłac do bazy potencjalnych miejsc dla kolejnych zlotów, kochani Zakątkowicze :-)

Ale potrzebne takie oferty na serio: z cenami, wyposażeniem, ofertą, wiecie - pełny wypas, ze tylko dzwonić i rezerwować :lol:

Minimum 120 miejsc, o ile nie więcej :cool2:

grażyna - 2012-08-28, 14:11

ewelkaa napisał/a:
Oj tam oj tam Grażyna focha nie strzelaj ;-) w ustce byłaś ? w Czachówce byłaś? w Sielpii byłaś? ;-) to do nas też byś dojechała :-D

W Czachówce nie byłam, odległość mnie przerosła :lol:

aniak - 2012-08-28, 14:36

Margola napisał/a:
Zawsze możecie rozeznać jakieś ośrodki i podesłac do bazy potencjalnych miejsc dla kolejnych zlotów, kochani Zakątkowicze :-)

Ale potrzebne takie oferty na serio: z cenami, wyposażeniem, ofertą, wiecie - pełny wypas, ze tylko dzwonić i rezerwować :lol:

Minimum 120 miejsc, o ile nie więcej :cool2:


Ja już kiedyś polecałam Waplewo i nadal polecam :spoko: Byłam kilka razy i jest bardzo fajnie. Nad jeziorem, pokoje hotelowe lub w domkach (o dużo lepszy standard niż Zaździerz), jest miejsce do grillowania, zabawy, ogniska... Tylko Margola Ty mogłabyś zadzwonić i popytać o cenę i przy okazji ponegocjować (jeśli trzeba będzie) - masz kobieto gadane i będziesz w tym lepsza :spoko:

edit : już doczytałam ceny. Trzeba by popertraktować. W końcu taka wielka grupa nie zdarza im się poza sezonem na co dzień.

vagabunda8 - 2012-08-28, 14:41

Ooooo takkkk Ania, tam jest pjjjęęęknie. :spoko: Ale czy na Zlot może być ośrodek wczasowy, bo tam rehabilitacji nie ma żadnej chyba :nie:
aniak - 2012-08-28, 14:43

Basia, ale zlot jest czysto rekreacyjny i integracyjny !!! Tylko w tym roku to było połączone z turnusem reh.
No, chyba, że po zlocie, ktoś się będzie musiał rehabilitować :okular:

Margola - 2012-08-28, 14:51

No tak, różne złamane paluszki i te de.

Aniak, dzięki za sugestię - będziemy się orientować :spoko:



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group