To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Zakątek 21
Forum rodziców i przyjaciół dzieci z zespołem Downa. Porady, wsparcie, wymiana poglądów... Zespół Downa to nie koniec świata. Zajrzyj do nas - zobaczysz, że świat ma wesołe pomarańczowe barwy, a zupełnie blisko są ludzie gotowi Cię wesprzeć.

Zawsze Razem Siedlce - Zawsze Razem w mediach

groszek - 2012-09-08, 23:18
Temat postu: Zawsze Razem w mediach
Chciałam Wam przedstawić Stowarzyszenie w którym bardzo aktywnie działa Hipo i Jego Żona

Zawsze Razem

Można odsłuchać audycję z Radia Podlasie, w której opowiadają o idei powstania Stowarzyszenia
Tu


Pozdrawiam członków i sympatyków Stowarzyszenia :papa:

Malaga - 2012-09-09, 08:47

Groszku, ja w swoim imieniu dziękuję za pozdrowienia, bo Kinga jest członkiem tego stowarzyszenia :tak:
Hipo i Mariola są motorem napędzającym to stowarzyszenie. Wielki ukłon w Ich stronę :prosze: :brawo: :brawo:

groszek - 2012-09-09, 10:42

To może czas dodać Wasze Stowarzyszenie do wyświetlającej się listy w wątku Stowarzyszeniowym?

To pewnie Twoja Kinga jest na zmieniających się fotkach dzieci ? :spoko:

Malaga - 2012-09-09, 11:15

Tak, to Kinia, jako reprezentantka nielicznej dziewczęcej grupy.Fotka trochę nieaktualna ;-) , bo stowarzyszenie już trochę trwa .
kabatka - 2012-09-09, 21:32

groszek napisał/a:
To może czas dodać Wasze Stowarzyszenie do wyświetlającej się listy w wątku Stowarzyszeniowym?

[...]


Podforum założone :-)

groszek - 2012-09-30, 21:32

Malaga napisał/a:
Tak, to Kinia, jako reprezentantka nielicznej dziewczęcej grupy.Fotka trochę nieaktualna ;-) , bo stowarzyszenie już trochę trwa .



Śliczny avatarek :spoko:

Alicja - 2013-04-06, 18:18

O radościach i trudnościach, które spotykają rodzice dzieci z zespołem Downa mówiły 4 kwietnia na antenie Radia Podlasie członkinie Siedleckiego Stowarzyszenia na Rzecz Osób z Zespołem Downa ZAWSZE RAZEM.
groszek - 2013-04-08, 11:50

Ciekawa wypowiedź mamy 16,5 letniej Patrycji, która jest zadowolona, że jej córka jest w integracji od podstawówki do gimnazjum...
Stanęła już na komisji Orzeczniczej po 16 roku życia i z uwagi na dobre funkcjonowanie córki, matka straciła Świadczenie pielęgnacyjne...



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group