To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Zakątek 21
Forum rodziców i przyjaciół dzieci z zespołem Downa. Porady, wsparcie, wymiana poglądów... Zespół Downa to nie koniec świata. Zajrzyj do nas - zobaczysz, że świat ma wesołe pomarańczowe barwy, a zupełnie blisko są ludzie gotowi Cię wesprzeć.

"Bardziej Kochani" - Książki wydawane przez Stowarzyszenie BK

mamagugu - 2013-03-05, 15:53

Jak przeczytam całą książkę to się wypowiem. :-) Mnie chyba opowieści o doroslych downach dołują, no i bardzo wzruszają. Down Town też niby wesołe było a ja ryczałam. Jak byście mnie nie znały... ;-) Na konfie u BK na większości wykładów spływałam. :lol:
mafra - 2013-03-06, 10:29

W warsztacie samochodowym pracuje mężczyzna w Toruniu :-D Właściciel ma córkę z zespołem Downa, dlatego wpadł na pomysł zatrudnienia u siebie osoby niepełnosprawnej. W którymś z numerów BK był artykuł o tym.
groszek - 2013-03-07, 12:10

Są do obejrzenia zdjęcia ze spotkania we Wrzeniu Świata
zdjęcia

i tu z podpisami kto jest na zdjęciu

Tu można napisać swoją recenzję

Iga - 2013-03-09, 14:35

Jeszcze nie do końca przeczytałam, ale z tych kilku reportaży co już są za mną."Pytania ..." są chyba pierwszą książką BK (i nie tylko BK), którą może się zainteresować ktoś, kto w żaden sposób nie jest związany z tematem zD. Będę ją wciskać chyba każdemu znajomemu do przeczytania.
boszka59 - 2013-03-09, 14:47

Taki był jej cel.Ten sam temat poruszony na kilka sposobów przez kilku dziennikarzy
Iga - 2013-03-09, 15:03

BK ten sam temat porusza w każdej swojej książce ;-)
mamagugu - 2013-03-09, 19:07

Mnie jeszcze 2 ostatnie reportaże zostały. To nie jest książka, którą da się przeczytać w jeden wieczór. Ale już wiem, że chcę ją mieć na półce, w mojej downowej kolekcji. Do zakątkowej są już w kolejce 2 moje psiapsiółki, mama i ciocia. :-)
baronek - 2013-03-10, 15:34

To jest książka, której szukałam od urodzenia Julka. :tak:
Ogromnie zyskuje przez wybór formy, różnych reporterów i różnych obszarów związanych z zespołem. (Czy BK narzuciło tematykę, czy reporteży po rozeznaniu "terenu" zaprezentowali tematy - pewnikiem odbyło się jakieś zebranie redakcyjne?). Przekrój tematyczny daje spory pogląd na rzeczywistość z zespołem. Jestem poruszona tą książką. W downotece poczekają na nią trochę :oops: , bo czyta ją moja przyjaciółka, w kolejce jest Radek i ... też zakupię ją dla siebie. :tak:

groszek - 2013-03-11, 14:48

Iga napisał/a:
" są chyba pierwszą książką BK (i nie tylko BK), którą może się zainteresować ktoś, kto w żaden sposób nie jest związany z tematem zD. Będę ją wciskać chyba każdemu znajomemu do przeczytania.


Biedni znajomi :lol:

Tuśka - 2013-03-11, 15:56

Oj tak, bardzo biedni. :-D
mamagugu - 2013-03-11, 23:51

Zaraz biedni. ;-) Ja też wciskam zespołowe książki, a potem jeszcze wymuszam dyskusję i występuję w roli eksperta. :lol: Trzeba nieść kaganek oświaty to niosę. Zakładanie kolorowych skarpetek nie wystarczy. ;-) A ile moich koleżanek przeczytało swoim dzieciom "Mojego młodszego brata". Małymi kroczkami.... A ja w małe kroczki wierzę. :tak:
Skończyłam dziś Pytania, których się nie zadaje. Ostatni reportaż :cry: , no słodko-gorzki. No. :placze: Już teraz możecie mówić mi Leokadia...

Iga - 2013-03-12, 07:11

Tuśka nie dość, że będę wciskać, to jeszcze będę mówić, że Cię znam.
Tuśka - 2013-03-12, 07:27

Ooo, nie, tego mi nie zrobisz.
tzn. sobie tego nie powinnać robiś, nie szargaj sobie opinii.

Iga - 2013-03-14, 20:15

Nie będę dawać mamie czytać książek o zD gdzie sa wywiady z zakatkowiczami. Teraz Majka na pewno siedzi sama razem z wiaderkiem zlewek w przedszkolu na końcu sali. Boszka normalnie wisisz mi kawę za te twoje doslowne przemyślenia.
kasia551210 - 2013-11-27, 20:12

Bardziej Kochani wydali nową książkę pt. „Zespół Downa w XXI wieku”.

https://www.facebook.com/...&type=1&theater



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group