To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Zakątek 21
Forum rodziców i przyjaciół dzieci z zespołem Downa. Porady, wsparcie, wymiana poglądów... Zespół Downa to nie koniec świata. Zajrzyj do nas - zobaczysz, że świat ma wesołe pomarańczowe barwy, a zupełnie blisko są ludzie gotowi Cię wesprzeć.

Stowarzyszenie "Zakątek 21" - I po V Zakątkowym Zlocie

gr0szek - 2013-05-05, 21:39

klooocuszek napisał/a:
.. a gdzież to jeszcze ogarnąć tylu pomarańczowych napaleńców, którzy już na początku roku wypytują o zlot i Wam żyć nie dają :lol: ;-)


To kiedy następny zlot? :idea:

anna30 - 2013-05-05, 22:37

Alicja napisał/a:

Bo nie wiadomo jaka by była wspaniała atmosfera to jednak pamięta się te nieszczęsne ośrodki.

Alicjo, poczytaj z uwagą wpisy.

Szkoda, że nie mogłam z wami być :cry:

Alicja - 2013-05-05, 22:38

:roll:
mm - 2013-05-05, 22:47

Ja również ogromnie dziękuję za zlot. Jestem pełna uznania dla jego organizatorów. Myślę, że każdy znalazł dla siebie coś dobrego i cennego, naładował akumulatory dobrą energią i radością w sercu. Bardzo dziękuję za wszystkie ciepłe rozmowy i nowe bardzo cenne znajomości oraz spotkania ze starymi przyjaciółmi.Była to dla mnie ogromna przyjemność.
Nam Aniu również Ciebie brakowało :*

groszek - 2013-05-05, 23:00

boszka59 napisał/a:
Jak kto ciekaw informacji gdzie byliśmy to proszę :arrow: Karczma Biskupińska


No niesamowite :wow: czytam czytam na ostatniej stronie (15) a tam taki kąśliwy wierszyk :lol: ,

małgosia - 2013-05-05, 23:02

Przejechaliśmy szczęśliwie 500 km. Zlot super. Dziękujemy organizatorom. Dzieci mialy syper atrakcje i dobrze się bawiły z Karolem i innymi dziećmi. Na pewno chcielibyśmy pojechać na VI zlot. Miejsce super.Fajne atrakcje w okolicy. Małgosia zadowolona.
Życzę dużo zdrówka dla wszystkich chorych zlotowiczów.

aniak - 2013-05-05, 23:06

groszek napisał/a:
boszka59 napisał/a:
Jak kto ciekaw informacji gdzie byliśmy to proszę :arrow: Karczma Biskupińska


No niesamowite :wow: czytam czytam na ostatniej stronie (15) a tam taki kąśliwy wierszyk :lol: ,


:lol:
Autor, autor... :brawo: :brawo:

Margola - 2013-05-05, 23:07

Też dojechałam, położyłam kaszlącego Karola i zbuntowaną Kasię do spania, zaraz się ochlapię w ciepłej wannie i też lulu.

Zlot był świetny, atmosfera jak co roku znakomita, poznałam nowych wspaniałych zakątkowiczów, zacieśni łam więzi z już znanymi. Atak śmiechu groszkowej zapamiętam do końca życia :lol:

I nie narzekamy proszę państwa na beznadziejną panią menedżer, karmimy żyrafy :]

groszek - 2013-05-05, 23:11

Margola napisał/a:
Atak śmiechu groszkowej zapamiętam do końca życia :lol:



lubię się czasem szczerze pośmiać :lol: , a opowieść była po prostu :spoko:

Margola - 2013-05-05, 23:33

Zachęcam do dodania wpisów także tu - bo pod taką nazwą ich poznaliśmy... - Noclegownia Biskupińska

Wcale się nie dziwię, ze zmienili nazwę :lol:

mamagugu - 2013-05-05, 23:49

małgosia napisał/a:
Przejechaliśmy szczęśliwie 500 km. Zlot super. Dziękujemy organizatorom. Dzieci mialy syper atrakcje i dobrze się bawiły z Karolem i innymi dziećmi. Na pewno chcielibyśmy pojechać na VI zlot. Miejsce super.Fajne atrakcje w okolicy. Małgosia zadowolona.
Życzę dużo zdrówka dla wszystkich chorych zlotowiczów.


A Kuba nie tesknil za Viola? ;-)

Jeny, kim jest destination, autor wierszyka? :spoko: :lol:
A nie mozna na te paniusie jakiejs organizacji konsumenckiej naslac? Bo komentarze w necie to za malo zeby innych przestrzec. Znow zmienia nazwe i biznes sie bedzie krecil. Az sie w glowie nie miesci. To chyba najgorszy osrodek zlotowy, co? A ja w Zazdzierzu narzekalam na reczniki wielkosci chusteczki do nosa. :roll: :lol:

Margola - 2013-05-06, 00:08

Kuba się zaprzyjaźnił z Karolem z braku Violi... za to ja za Wami tęskniłam, szczególnie jadąc przez Zgierz.
groszek - 2013-05-06, 00:13

Margola napisał/a:
Zachęcam do dodania wpisów także tu - bo pod taką nazwą ich poznaliśmy... - Noclegownia Biskupińska

Wcale się nie dziwię, ze zmienili nazwę :lol:


Za chwilę będzie jadłodalnia biskupińska, motel biskupiński , odpoczywalnia biskupińska
itp itd.... :okular:

mamagugu - 2013-05-06, 02:54

Moim zdaniem w survival powinni pojsc, jakies obozy przetrwania, te sprawy.
boszka59 - 2013-05-06, 05:43

Brawo autor. Super wierszyk.


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group