To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Zakątek 21
Forum rodziców i przyjaciół dzieci z zespołem Downa. Porady, wsparcie, wymiana poglądów... Zespół Downa to nie koniec świata. Zajrzyj do nas - zobaczysz, że świat ma wesołe pomarańczowe barwy, a zupełnie blisko są ludzie gotowi Cię wesprzeć.

Sprawy techniczno-komputerowe - Jak bez nerwów przeglądać Zakątek w komórce?

Margola - 2013-06-19, 09:09

Alicja: kilka-kilkanaście tysięcy. Za zrobienie wersji mini PROSTEJ strony fundacji, której prezesuję, śpiewnęli mi 4.000. Zakątek wymaga dwa-trzy razy więcej pracy.

spokojnie za wersję mini zrobilibyśmy kolejny zlot :tak:

zdziśka - 2013-06-19, 09:37

iwi napisał/a:
Ja przeglądałam Zakątek z telefonu NOKIA C1 i w przeglądarce Opera mini.
Przewijałam tylko w górę i w dół. Na szerokość mieściło się na małym ekraniku. :-) Ten telefon na pewno jest tańszy niż laptop. :-D

Iwi tylko że telefon mam nowy co prawda z tych tańszych ale wyświetlacz dotykowy 3,2 cala i czasem zmniejsza się do takich rozmiarów że mogłabym przewijać w górę i w dół tylko problem w tym że nawet lupa nie pomaga nie widzę literek. Za to laptop mam już stary więc... albo tablet tylko z tych tańszych jakoś mało przekonująca jest wielkość ekranu (7cali).
A tak z innej beczki Mariusz opowiadał jak robią księża żeby nie płacić za remonty kościołów: szukają firm które chcą zrobić to za odpis od podatku

groszek - 2019-03-04, 21:35

Mam nadzieję, że aktualnie nie ma problemów z oglądaniem Portalu i Forum na telefonach.
efcia - 2019-03-07, 19:29

U mnie żadnych :-)
groszek - 2019-03-07, 20:21

Wiele się zmieniło w mediach :roll:


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group