To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Zakątek 21
Forum rodziców i przyjaciół dzieci z zespołem Downa. Porady, wsparcie, wymiana poglądów... Zespół Downa to nie koniec świata. Zajrzyj do nas - zobaczysz, że świat ma wesołe pomarańczowe barwy, a zupełnie blisko są ludzie gotowi Cię wesprzeć.

Wczesne wspomaganie - chory brat

finika - 2013-07-23, 16:05
Temat postu: chory brat
Kochani rodzice, co prawda mam zdrowe dzieci ale brata z zespołem Downa i pamietam jaki to był szok dla wszystkich po jego narodzinach. Długo wszystcy pytali wkolo dlaczego, po co? jak to? itp.
teraz mam wiedze na ten temat i llatwiej jest mi pewne rzeczy zrozumiec, ale wiem ze w dalszym ciagu jest gro osob ktore nei moze pogodzic sie z niepelnosparwnosci swojego dziecka dlatego proponuje Wam cykl pisany przez specjaliste na temat akceptacji niepelnosprawnosci

Link został usunięty. Zgodnie z regulaminem forum najpierw należy zapytać opiekunów forum o zgodę na zamieszczenie tego typu posta.
kabatka

grażyna - 2013-07-23, 16:24

Rozumiem potrzebę rozreklamowania jakiegoś portalu w sieci, może nawet ciekawego dla kogoś.

Tylko najpierw może napisz proszę dlaczego nie stosujesz polskich znaków i piszesz tak niestarannie? Okropnie źle się takie posty czyta :] .
Odbieram to jako brak szacunku dla czytającego. W reklamie pierwsze wrażenie jest bardzo ważne ;-) .



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group