To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Zakątek 21
Forum rodziców i przyjaciół dzieci z zespołem Downa. Porady, wsparcie, wymiana poglądów... Zespół Downa to nie koniec świata. Zajrzyj do nas - zobaczysz, że świat ma wesołe pomarańczowe barwy, a zupełnie blisko są ludzie gotowi Cię wesprzeć.

"JA TEŻ" - Konferencje Fundacji Wspierania Rozwoju "Ja Też"

mamagugu - 2013-09-16, 18:21

Przypominam, że od dziś zapisy. Nie znalazłam, żadnych ograniczeń co do miejsca zamieszkania, decyduje kolejność zgłoszeń. Wysłałam zgłoszenie. Kto jeszcze jedzie?
Tin - 2013-09-16, 18:26

Ja jadę na pewno, jeszcze nie wiem, czy całą rodzinką, czy tylko z młodym.
aniak - 2013-09-16, 19:10

Ja też się zapisałam, choć w pracy jeszcze nie mam zgody na wolne ;/ (akurat w sobotę mamy Święto Szkoły i powinnam być ze swoją klasą)
julina - 2013-09-16, 19:52

Ja również wysłałam zgłoszenie :-D
mamagugu - 2013-09-16, 20:07

Ja się zapisałam z Violą (rozum mi tradycyjnie odebrało, bo będziemy się ponad 6 godzin pociągiem tłuc i to może być koszmar). Chyba że nocą wyjedziemy. Czy to jest nadal w Polsce takie niebezpieczne?
A wy z dzieciakami jedziecie?
Iga, zapisałaś się?

angelika kuspa - 2013-09-16, 20:49

Ja się zapisałam, ale dziecko tzn. Ada zostaje z siostrą w domu :tak:
Tin - 2013-09-16, 23:49

mamagugu napisał/a:
Ja się zapisałam z Violą (rozum mi tradycyjnie odebrało, bo będziemy się ponad 6 godzin pociągiem tłuc i to może być koszmar). Chyba że nocą wyjedziemy. Czy to jest nadal w Polsce takie niebezpieczne?


Spoko, my właśnie do Jadowników jedziemy 16h nocnym. Bezpiecznie jest pod warunkiem, że macie miejsce w wagonie sypialnym. Wchodzą tylko pasażerowie za okazaniem dowodu osobistego.

mamagugu - 2013-09-17, 00:09

Dzięki. Muszę wcześniej rezerwować miejsca w tym sypialnym? Jeśli mam połączenie bezpośrednie to tylko 6 godzin, nie 16. :-)
Lecimy od razu do Gdańska. Już w czwartek tam będziemy. Ktoś chętny na plażowanie z nami? ;-)

mammamika - 2013-09-17, 01:32

Już się cieszę na spotkanie :jupi:

I wywołana - odpowiadam: sugestie patrona merytorycznego były takie, że konferencja powinna mieć wymiar lokalny - policzyliśmy ostatnio, ile wyników z zD podpisuje tygodniowo i wyszło, że damy radę zapełnić hotel :lol:
Ale wyobrażacie sobie, że odmawiam Idze? ;-)

Mam nadzieję, że wszystko się uda, bo jak nic skończę na czarnym pasku w TVN24 :roll:

Tin - 2013-09-17, 13:09

mamagugu napisał/a:
Dzięki. Muszę wcześniej rezerwować miejsca w tym sypialnym?


Rezerwuj od razu, bilety sypialniane (3 os. przedziały damskie i męskie) i kuszetkowe (z pościelą lub bez) lecą bardzo szybko!

boszka59 - 2013-09-17, 13:15

Ja też zarejestrowana i już opłacone. Teraz tylko sie doczekać.
mamagugu - 2013-09-17, 13:25

Ale fajnie. :-) Bierzesz Adasia?
Ja nie kumam jednej rzeczy, czy dla dziecka też wykupujemy te obiady i kolacje, czy dzieciaki mają to wliczone w cenę hotelu?

groszek - 2013-09-17, 13:36

Wykupuje się jeśli bierzesz dziecko. My jedziemy bez :-)
W tym formularzu zaznaczasz ile dziecko ma lat (przedziałowo) i wtedy też jest podna cena obiadu dla dziecka

Tośka - 2013-09-17, 14:45

Ja też zapisałam się z Antonim. Tylko bez noclegu (mam rodziców w trójmieście, nie darowaliby).
boszka59 - 2013-09-17, 14:52

Ja sama bez młodego. Ciut luzu w szczytnym celu ;-)


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group