To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Zakątek 21
Forum rodziców i przyjaciół dzieci z zespołem Downa. Porady, wsparcie, wymiana poglądów... Zespół Downa to nie koniec świata. Zajrzyj do nas - zobaczysz, że świat ma wesołe pomarańczowe barwy, a zupełnie blisko są ludzie gotowi Cię wesprzeć.

Downoteka - Testowanie nowej Downoteki

Tośka - 2015-09-29, 09:41

Wysłałam książkę ponad miesiąc temu do bepe. Nie mam żadnej odpowiedzi,cały czas ma statut "wysłano". Czy ma ktoś kontakt z bepe i mógłby pomóc ustalić, czy książka dotarła?
justab - 2015-12-10, 18:46
Temat postu: downoteka
Wysłałam Książkę "Integracja sensoryczna a neuronauka od urodzenia aż do śmierci"
[Z21-0017] w dniu 18,11,2015 i dziś otrzymałam ją z powrotem z adnotacją że "awizo i nie podjęto w terminie" Nie wiem co dalej wysyłać jeszcze raz czy co? Z tego co pamiętam to już raz wysyłając inna książkę do tej osoby miałam ten sam problem. Nie pamiętam jej nicka więc nie moge wysłać wiadomości prywatnej. Nie wiem co dalej

renia33 - 2015-12-10, 22:39

Justab, wg. listy, to teraz w kolejce na Twoją książkę jest Tośka :-) .
Sprawdź jeszcze raz i napisz do niej priv, czasami tu bywa...

Maciejka - 2015-12-19, 09:42

Wysłałam książkę do Agi75. 14.12. była awizowana. Teraz czeka na odbiór na poczcie.
Jak ktoś ma do niej kontakt to proszę jej przekazać, żeby odebrała. :-)

groszek - 2015-12-20, 19:22
Temat postu: Re: downoteka
justab napisał/a:
Wysłałam Książkę "Integracja sensoryczna a neuronauka od urodzenia aż do śmierci"
[Z21-0017] w dniu 18,11,2015 i dziś otrzymałam ją z powrotem z adnotacją że "awizo i nie podjęto w terminie" Nie wiem co dalej wysyłać jeszcze raz czy co? Z tego co pamiętam to już raz wysyłając inna książkę do tej osoby miałam ten sam problem. Nie pamiętam jej nicka więc nie moge wysłać wiadomości prywatnej. Nie wiem co dalej

Wróciła od Tośki? To zaraz przesunę kolejkę i możesz wysłać Wojtali?!

ROBIMY PORZĄDEK W DOWNOTECE -Zgłaszajcie nieprawidłowości!
Napisałam smsa do Agi75

Tośka - 2015-12-21, 12:38

Aleja nie dostałam nawet awizo...Tak niestety czasem na wsi bywa u nas :(
Czy mogę nie wypadać z kolejki?

kowakasia - 2015-12-21, 12:43

Mam książkę dziecko z zespołem downa. Jaka to musi być miłość. Swego czasu ją wysyłałam, ale wróciła, niestety nadal mam status: czekam na potwierdzenie przesyłki. Proszę o zmianę, że jest do dyspozycji i można się na nią zapisać.
edyta.editt - 2016-01-12, 10:33

Jakiś czas temu wysłałam książkę Zespół Downa i medycyna Z21-0116,ale brak odznaczenia,że doszła.Z Poczty nic nie wróciło,ale dziś sprawdziłam,że wysłałam do Radna35 a ta osoba nie ma żadnego postu napisanego...
Jestem gotowa ponieść konsekwencję i zapłacić/odkupić/wynagrodzić,bo pewnie już nie odzyskamy książki :-(

Druga sprawa mam książkę "Oko umysłu"Z21-0029.W Downotece widnieje,że ma ją agajagoda nastepna w kolejce jest Iga a później ja.Coś mi świta,że dostałam ją od Igi,ale nic nie jest odznaczone.Pisałam do agajagoda,ale brak odpowiedzi.Czekam i czekam,ale nic się nie dzieje,więc piszę,bo chcę ją pchnąć dalej.

iwi - 2016-01-17, 19:32

Cytat:
edyta.editt napisała
Druga sprawa mam książkę "Oko umysłu"Z21-0029.W Downotece widnieje,że ma ją agajagoda nastepna w kolejce jest Iga a później ja.Coś mi świta,że dostałam ją od Igi,ale nic nie jest odznaczone.Pisałam do agajagoda,ale brak odpowiedzi.Czekam i czekam,ale nic się nie dzieje,więc piszę,bo chcę ją pchnąć dalej.

Czyli jest szansa, że w tym roku przeczytam "Oko umysłu". ;-)
Im dłużej czekam, tym bardziej mnie intryguje.

groszek - 2016-01-17, 19:56

Jest szansa, Tomek zaraz odznaczy że książka jest u Edyty.

kowakasia napisał/a:
Mam książkę dziecko z zespołem downa. Jaka to musi być miłość. Swego czasu ją wysyłałam, ale wróciła, niestety nadal mam status: czekam na potwierdzenie przesyłki. Proszę o zmianę, że jest do dyspozycji i można się na nią zapisać.

sprawdzałam kolejka 0, więc czekasz aż ktoś się zapisze(do 1 roku czasu), albo odsyłasz do Magdy.

Czy ma ktoś kontakt z MAFRĄ od dawna ma książeczki- To ja ci mamo poczytam. Pewnie już zapomniała, że sa z downoteki!

gr0szek - 2016-01-17, 22:37

edyta.editt napisał/a:
Druga sprawa mam książkę "Oko umysłu"Z21-0029.W Downotece widnieje,że ma ją agajagoda nastepna w kolejce jest Iga a później ja.Coś mi świta,że dostałam ją od Igi,ale nic nie jest odznaczone.Pisałam do agajagoda,ale brak odpowiedzi.Czekam i czekam,ale nic się nie dzieje,więc piszę,bo chcę ją pchnąć dalej.


Edyto - poprawiłem dane w bazie. Zgadza się teraz ze stanem "realnym"...

Maciejka - 2016-01-30, 12:41

Proszę o zmianę statusu książki: "Jak krok po kroku ..." [Z21-0032] Wysłałam ją do Agi75, odebrała ją w grudniu ale nie odkliknęła w downotece. Numer przesyłki poczty polskiej 00659007734162522775.
groszek - 2016-02-02, 16:59

Zadzwonię do niej żeby jednak odkliknęła.Dla niej to jeden klik, a dla gr0szka kupa roboty :okular:
arleta - 2016-02-05, 23:59

Ja mam podobny problem 30 października wysłałam listem poleconym do Maguski "Poradnik logopedyczny dla rodziców dzieci z ZD" Haliny Waszczuk i do tej pory nie potwierdziła odbioru mim o, że miesiąc temu wysłałam jej prywatną wiadomość z prośbą o potwerdzenie w DOWNOTECE
groszek - 2016-02-07, 09:41

Zmienimy status Twojej książki- dzięki za wiadomość.


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group