To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Zakątek 21
Forum rodziców i przyjaciół dzieci z zespołem Downa. Porady, wsparcie, wymiana poglądów... Zespół Downa to nie koniec świata. Zajrzyj do nas - zobaczysz, że świat ma wesołe pomarańczowe barwy, a zupełnie blisko są ludzie gotowi Cię wesprzeć.

Ciekawostki i nowości medyczne - BADANIA - Stabilność posturalna osób z zespołem Downa

Jezior - 2013-10-15, 13:07
Temat postu: BADANIA - Stabilność posturalna osób z zespołem Downa
„Stabilność posturalna osób z zespołem Downa”
Jolanta - 2013-10-15, 17:49

Świetna sprawa takie badania ,ale szkoda że są tylko w dużych miastach.Gdyby takie badania można było robić w całej Polsce ,w miasteczkach i chociaż miastach wojewódzkich. My jesteśmy z Podkarpacia i uczestniczyć w takich spotkaniach też byśmy chcieli ,lecz nic takiego się u nas nie organizuje.Zawsze uważałam że w dużych miastach jest o wiele łatwiej żyć .Nasze państwo zapomina o ludziach mieszkających na prowincji.A nam samym ciężko jest zorganizować takie spotkania ,brak dostępu do ośrodków specjalistycznych i wielu innych rzeczy.Wyjazd do Wrocławia to już wielkie przedsięwzięcie nie każdego na to stać. Przykra rzeczywistość. :-?
Alicja - 2013-10-15, 18:27

Jolu, jest tam napisane takie zdanie
Zwracamy koszty dojazdu na badania oraz oferujemy dowóz na badania przez organizatorów
Może warto zadzwonic, jeśli jesteś zainteresowana, aby uzyskac więcej szczegółów.

ptaszynka44 - 2013-10-16, 13:13

Dzwoniłam ,umówiliśmy się na jutro.Powiedziano mi ,że koszty paliwa zostaną zwrócone.
Alicja - 2013-10-16, 13:29

Szkoda, że od 18 ;/
ptaszynka44 - 2013-10-16, 13:42

Alicja napisał/a:
Szkoda, że od 18 ;/

A niech choć raz wyróżnią dorosłych, jak dotąd to większość dyskwalifikuje'starszaków" ;-)

anuszkaa - 2013-10-16, 15:05

No nie wiem, czy to jest jakieś wyróżnienie. Te badania póki co niczego nie wniosą w leczenie osób, które się zgłoszą. Zrobią to dla dobra nauki. Stąd zwrot kosztów.
Ja chciałabym się dowiedzieć, czemu służyć będą wyniki badań.



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group