To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Zakątek 21
Forum rodziców i przyjaciół dzieci z zespołem Downa. Porady, wsparcie, wymiana poglądów... Zespół Downa to nie koniec świata. Zajrzyj do nas - zobaczysz, że świat ma wesołe pomarańczowe barwy, a zupełnie blisko są ludzie gotowi Cię wesprzeć.

Sprawy techniczno-komputerowe - Szerokość forum

kabat - 2013-12-08, 10:44
Temat postu: Szerokość forum
Ponieważ większość monitorów jest teraz produkowana w proporcjach 16:9, tak jak telewizory panoramiczne, czyli dość szerokie, postanowiliśmy poszerzyć nasze forum. Na moim laptopie wygląda to bardzo dobrze, napiszcie czy taka szerokość jest dla Was wygodniejsza, czy wygodniejsze było forum w poprzedniej, wąskiej formie.
I przy okazji mamy nowy, świąteczny baner. :-)

groszek - 2013-12-08, 10:47

u mnie też szerzej :-D . ale mam jeszcze białe marginesy po 5cm z każdej strony.(ekran laptopa lenovo).
Ale biedroń się napracuje - cale okrążenie :lol:

Alicja - 2013-12-08, 10:50

Moze i wygląda dobrze :roll:
Lecz dla mnie nie jest wygodna, wolę formę węższą.

grażyna - 2013-12-08, 11:45

:lol:
A ja przeklęłam jak otworzyłam stronę. Pomyślałam, że znowu coś mi się w laptopie poprzestawiało. Ostatnio sobie literki zmniejszyłam i długo trwało zanim doszłam jak to cofnąć ;-) .

Jeszcze nie mam zdania, ciekawe jak się czyta posty tak "na szeroko" .
Na razie jest tak jakoś dziwnie. Może to kwestia wieloletniego przyzwyczajenia.

agajagoda - 2013-12-08, 11:52

Ja też myślałam że mi się coś w ustawieniach poprzestawiało , też mam marginesy po obu stronach, tak trochę inaczej jest ,prawdę mówiąc jak dla mnie lepiej było wcześniej ale to pewnie kwestia przyzwyczajenia, parę dni i będzie dobrze :spoko:
mamado - 2013-12-08, 13:04

Dla mnie moze byc :spoko:
gosia73 - 2013-12-08, 14:37

Ja chyba wolę starszą wersje, ale pewnie to kwestia przyzwyczajenia :-)
Roksanka - 2013-12-08, 15:13

Kwestia przyzwyczajenia, teraz tak jakoś dziko ;-)
KomikTrisomik - 2013-12-08, 15:29

Na naszym ekranie - idealnie! :)
gosiulkat - 2013-12-08, 15:53

Mi też to nie zajmuje teraz całego ekrany jest dziwnie, ale przyzwyczaje się.
aniak - 2013-12-08, 15:56

A mnie nie bardzo :nie: Zwłaszcza, że muszę sobie na duże literki przestawiać i wtedy muszę jeszcze w poziomie przestawiać, żeby wszytko przeczytać.
anuszkaa - 2013-12-08, 16:03

Na moim iPadzie za szeroko. Muszę przesuwać ekran w lewo, żeby np. kliknąć na stronie "znalezione wyniki" wejście na ostatnie posty.
grażyna - 2013-12-08, 16:09

Nie zwiększam tak mocno czcionki więc mam wszystko na ekranie, ale i tak mi się źle czyta, bo muszę wodzić wzrokiem przez całą szerokość ekranu. Przedtem "łapałam" tekst bez zbytniego latania wzrokiem po monitorze.
iwi - 2013-12-08, 16:14

Pewnie kwestia przyzwyczajenia, ale jakoś nie mogę złapać oddechu przy czytaniu. Pewnie źle oddycham (na końcu linijki, a nie po kropkach). ;-)
Alicja - 2013-12-08, 16:18

grażyna napisał/a:
Nie zwiększam tak mocno czcionki więc mam wszystko na ekranie, ale i tak mi się źle czyta, bo muszę wodzić wzrokiem przez całą szerokość ekranu. Przedtem "łapałam" tekst bez zbytniego latania wzrokiem po monitorze.


otóż to ;/



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group