To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Zakątek 21
Forum rodziców i przyjaciół dzieci z zespołem Downa. Porady, wsparcie, wymiana poglądów... Zespół Downa to nie koniec świata. Zajrzyj do nas - zobaczysz, że świat ma wesołe pomarańczowe barwy, a zupełnie blisko są ludzie gotowi Cię wesprzeć.

Sprawy techniczno-komputerowe - Szerokość forum

groszek - 2013-12-10, 16:52

Iga napisał/a:
magura, to po jakiego ch.. sie pytacie?

Postep postepem, a wygoda wygoda. Wezsze bylo lepsze i tyle. Ma byc szersze, trudno. Przeciez to nie moje forum.

O jakich wymogach tresciowcyh piszesz? Chcieliscie poszerzyc, poszerzyliscie.
Tak na marginesie przyzwyczajona jestem do takiego "postepu", w rzadzie serwuja nam go co chwile w podobny sposb, tylko wczesniej jakas afere wymyslaja, zeby odwrocic uwage.


:wow:
Wczoraj weszłam przez telefon na forum i chociaż liczę sobie PÓŁ WIEKU! dałam radę.TY jesteś dużo młodsza, więc też dasz radę bez tego ch....i afer odwracających uwagę :]

Jak to nie Twoje forum :?: Jak tu piszesz to Twoje też :okular:

Po co się pytamy :?: Odpowiedź jest prosta, kto pyta nie błądzi :spoko: :papa:

anna_maria - 2013-12-10, 19:16

Dla mnie ta wersja jest za szeroka, źle się czyta. Poprzednia była wygodniejsza.
aniak - 2013-12-10, 19:46

A ja się przyzwyczaiłam :spoko:
Szybko mi poszło :lol:

anuszkaa - 2013-12-10, 19:48

Zawsze można pisać tak, jak aniak napisała wyżej.
Pokażdym zdaniu enter.
I będzie wąsko. ;-)

hoobs - 2013-12-11, 09:13

Jakoś nie zauważyłam zbytniej różnicy ani na szerokim monitorze w pracy, ani na węższym w domu, ani na komórce...kurka, zawsze wydawało mi się, że jestem, spostrzegawcza :roll:
iwi - 2013-12-11, 15:11

U mnie w komórce bez zmian. :-)

Może coś pomoże zmiana ustawień ekranu komputera (panel sterowania), tym co się im nie mieści?

affelti - 2013-12-11, 16:46

U mnie też szeroko, ale jakoś specjalnie mi to nie przeszkadza :nie:
anna_maria - 2013-12-12, 12:53

Denerwujące to jest. Nie mogę się przyzwyczaić.
vagabunda8 - 2013-12-18, 19:16

Uprzejmie informuję,że jest to szalenie irytujące. Szerokość bardzo znacznie wykracza poza możliwości mojego laptopa. Jak zmniejszę wielkość- Ctrl- ledwo widzę literki. Szalony dyskomfort. ;/
kabat - 2013-12-19, 21:57

Mnie irytowało wąskie forum. ;/
Powrotu do bardzo wąskiego forum nie ma, ale ponieważ są użytkownicy niezadowoleni, spróbujemy nieco zwężyć forum, na ile będzie to możliwe.

Alicja - 2013-12-19, 21:59

Podziwiam za cierpliwość, siedem lat to sporo czasu...
kabat - 2013-12-19, 22:11

:-)
vagabunda8 - 2013-12-19, 22:11

kabat napisał/a:
Mnie irytowało wąskie forum. ;/
Powrotu do bardzo wąskiego forum nie ma, ale ponieważ są użytkownicy niezadowoleni, spróbujemy nieco zwężyć forum, na ile będzie to możliwe.


Bardzo wąskie to może i nie, ale krakowskim targiem ;-) i jeżeli można to żeby wszystkie strony - strony portalu, forum wiadomości miały zbliżone parametry, bo na dzień dzisiejszy jedne są węższe, inne szeeeerokie, a jeszcze inne normalne.

groszek - 2013-12-20, 19:09

Siedze teraz przy przedpotopowym monitorze i mam windowsyXP . Na tym sprzęcie widzę szerokość forum i brakuje mi 1 cm, żeby mieć całość.większość postów czytam całościowo.
Mam suwak na dole ekranu i albo nie widzę gr w nicku groszek( suwak maksymalnie w prawo. albo koncowej litery w zdaniach po prawej stronie( suwak maksymalnie w lewo)
Wkleję zdjęcia...to jest do ogarnięcia

natan - 2013-12-22, 16:53

Aniu mam tak samo jak Ty :tak:


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group